Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] AlioS2 - Śladami Przeszłości


AlioS2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

kej60w.jpg

 

 

 

 

AlioS2 to prywatny serwer Metin2, który łączy ludzi z całego kraju.


Do Twojej dyspozycji oddajemy świetnie zorganizowany serwer, na którym zabawa i radość nie mają końca.

Nie zwlekaj, zakładaj konto i ruszaj w pogoń za magią AlioS2.

Pamiętaj! Tylko ty możesz stać się legendą tego serwera.

91kit5.png

 

14m59pk.jpg

akg1nc.png

 

STRONA GŁÓWNA :

http://alios2.pl

FORUM :

http://forum.NAZWASERWERA.pl/

FACEBOOK :

https://facebook.com/alios2

TEAM SPEAK 3 :

ts3.alios2.pl lub ts3.ralios.pl (tylko ts3.ralios.pl narazie działa)

YOUTUBE :

xxx

DOWNLOAD :

http://alios2.pl (NARAZIE BRAK)

wjhwyt.png

 

28l74ah.png

 

EQ NA START:

-Ekwipunek dla każdego +6,

-200 Mikstur Czerwonych,

-200 Mikstur Niebieskich,

-Skrzynie Gracza,

-Pierścień Telportacji,

 

-Ceryfikat Wierzchowca(Pozwala wybrać wierzchowca na 2h):

 

2v9ugc1.jpg

15f100x.png

245zt07.jpg

Jak sami widzicie w kwestii handlarzy zmieniło się dosyć dużo w stosunku do metin2 pl.

Wyglądają oni tak samo jak na Balantii (ceny też są takie same).

Zmienił się jedynie Dozorca,który sprzedaje 4 rodzaje bryłek.

n1bcyu.png

Skąd zdobyć Zielone Siły i Zielone Czary?

 

Pewnie jesteście ciekawi skąd zdobyć Zielone Siły i Zielone Czary.

Możemy zdobyć je z wszystkich potworów,bossów,metinów i szkatułek serwerowych.

Z góry mogę wam powiedzieć,że najlepiej lecą w Wieży Mistyków.

 

 

Co z Marmurami Błogosławieństwa ?

Możemy zdobyć je ze szkatułek serwerowych oraz zamienić za Punkty Osiągnięć.

s2w7qg.png

Następną nowością na serwerze AlioS2 to System Osiągnięć.

Punkty Osiągnięć zdobywamy:

-Bijąc Potwory,

-Zabijając Bossy,

-Zdobywając Poziomy,

 

Jak sprawdzić ile mamy punktów ?

W ekwipunku (wyżej Yang) jest licznik Punktów Osiągnięć:

 

2qx85cl.png

 

 

Co zrobić z Punktami Osiągnięć ?

Możemy zamienić je u Starego Maga w Pierwszym Mieście.

 

 

 

Oto jak wygląda zdobywanie Punktów Osiągnięć:

 

 

zixgm9.png

 

23hk1vb.png

 

 

 

Oto co możemy dostać za Punkty Osiągnięć:

 

 

akabdl.png

 

6qa9p5.png

 

dnyt80.png

 

 

2pr72ao.png

Na AlioS2 zostały odbugowane także niektóre bossy.

Oto co zostało zmienione:

 

Pustynny Żółw został zamieniony na Pustynnego Minotaura:

 

 

2ykz5dv.png

 

 

Natomiast Ognisty Król na Diablo:

 

 

14jn990.png

wb9h1v.png

35c4xaa.png

 

 

Jakie mamy możliwości u Heuk-Young.

-System Polimorfii,

-Zamiana Zielonych Czarów,Zielonych Sił,a także Marmurów Błogosławieństwa,

 

Na czym polega System Polimorfii?

 

System Polimorfii to nowy system na serwerze.

Polega na zdobywaniu kamieni dusz +0/2 z metinów.

W zamian za to możemy otrzymać Marmury Polimorfii.

Czym więcej punktów,tym lepszy marmur.

29d8d3q.png

 

M1 - M10

Z każdego Metina na serwerze możemy zdobyć od 1 do 4 instrukcji.

Ilość wymaganych ksiąg do poziomu G to 10.

Szansa na pomyślne przeczytanie instrukcji to 60%.

Umiejętność już z poziomu M6/M7/M8/M9 może wskoczyć nam na G1,jednak szansa na to jest jest dosyć niska.

Szkolenie co : 4h.

 

 

G1 - P

50513.pngKamień Duchowy

 

 

Możemy go zdobyć z Metinów i Bossów z poziomem większym niż 40.

Musimy pomyślnie przeczytać 10 Kamieni Duchowych.

Na Kamienie Duchowe nie działają Rady Pustelnika i Zwoje Egzorcyzmu.

Szkolenie co: 2h.

 


50526.pngDiament Duchowy

 


Możemy go zdobyć z Metinów i Bossów z poziomem większym niż 70.

Przedmiot ten działa tak samo jak Kamień Duchowy.

Jedyna różnica się to to,że nie nadaje nam ograniczeń czasowych.

dytau8.png

 

1xz6rp.png 1393105458-U1103505.png 2ym7yc5.png

 

2wgdmk0.png  1393105458-U1103505.png xnz2x1.png

 

292xvf4.png 1393105458-U1103505.pngejvtxt.png

 

28tcbde.png 1393105458-U1103505.png15dlveq.png

 

2z8qfe0.png1393105458-U1103505.png 5b44rr.png

 

 

4j53fa.png 1393105458-U1103505.png 29xvsk5.png

 

ra9u95.png 1393105458-U1103505.png 2usva8i.png

 

30s81uc.png 1393105458-U1103505.pngw0mide.png

 

2pruudy.png 1393105458-U1103505.png2hchrpi.png

 

2unzeww.png 1393105458-U1103505.png1087fd3.png

 

Pewnie dziwi was trochę to,że serwer posiada tylko 2 sety ulepszeń.

Dlaczego tak się stało? Postanowiliśmy,że jeśli było tak na Balantii i tutaj nie będziemy tego zmieniać.

 

Czy są sety biżuterii,butów itp.?

Tak,oczywiście. Dropią tylko ze Szkat. Azraela.

 

umu51.png

Nowością na serwerze AlioS2 jest także system pasów.

Rozróżniamy 4 rodzaje pasów.

Możemy zdobyć je z bossów powyżej 75 poziomu.

 

 

zZOfcmT.png Pas Lniany

Wymagany Poziom : 75

Bony:

 - 1500 PŻ

- Silny Przeciwko Ludziom +10%

 

 Kgm8P6o.png Pas Skórzany

Wymagany Poziom : 75

Bony:

- Maks. Pż + 1500

- Silny Przeciwko Potworom +10 %

 

Myl1XXh.png Pas Przepychu

Wymagany Poziom : 75

Bony :

- Siła +12

- Zręczność +12

- Inteligencja+12

 

4BT64Gg.png Pas Mądrości

Wymagany Poziom : 75

Bony :

- Maks. Pż + 1500

- Obrona +60 pkt.

 

 

2cqmd53.png

 

Na serwer wprowadziliśmy także Bank.

Możemy tam przechowywać pieniądze.

Banku nie da się w żaden sposób zbugować.

Kwota jaką możemy tam przechowywać to maksymalnie 2kkk.

Otwieramy go klawiszem O.

 

 

2dr7uxe.png

 

x25f9k.png

b6pkp0.png

 

Wprowadzony został także Wskaźnik PŻ/PE przeciwnika w Pojedynku,abyśmy zawsze wiedzieli ile musimy jeszcze ubić życia naszemu przeciwnikowi.

 

 

kb2c00.png

 

wmmky0.png29cnjut.pngk3ptdy.png

1zx1t07.png sxy9lw.png11jvevd.png

28ibvia.png

Kolejna rzecz wprowadzona na serwer AlioS2 to System Ignorancji.

Dzięki tej rzeczy nie musimy blokować szeptu.

Możemy zablokować każdego gracza z osobna.

 

 

2s81t0l.png

2z6tsoz.png

Na serwerze AlioS2 występuje 8 zwierzaków, każdy z nich d0daje nam inne bonusy.

Swojego Pupila możesz expić do 99 Poziomu.

Za każdy poziom otrzymujemy +1pkt. um.

Czym większy poziom zwierzaka tym więcej bonusów nam daje.

Punkty umiejętności możemy przydzielić zwierzakowi w wybrany bonus.

 

Jednego ze Zwierzaków możemy zdobyć w grze ze szkatułki Umarłego Rozpruwacza,Azraela lub Niebiańskiej Śmierci.



Oto zwierzaki jakie możecie spotkać na AlioS2:

 

 

30wv5zo.png9s5qvd.png14lj4hh.png

 

14jn6fc.png qzm0ch.pngfjp8j9.png

1zvtsn4.png241t5kz.png

 

 

 

 16lk84h.png

Przedstawiamy wam dwa z ponad 40 rodzaji kostiumów na naszym serwerze.

Niektóre kostiumy do zdobycia będą w grze,na eventach specjalnych typu OX.

Niektóre z kostiumów dają nam bonusy.

Znajdują się także w naszym item shopie.

 

t8uiro.png 290znls.png

 

 

2lvkcp1.png

 

 

149bkzs.png

k49mx1.png

3r6c50o.png

 

 

50701.pngKwiaty Brzoskwini Lv. 4.

Czas oddawania: 0 sekund.

 

50702.pngPokrzywy Lv. 7.

Czas oddawania: 0 sekund.

 

50703.png Kwiaty Kaki Lv. 10.

Czas oddawania: 0 sekund.

 

50704.pngKorzenie Gango Lv. 15.

Czas oddawania: 0 sekund.

 

50705.pngKwiaty Bzu Lv. 20.

Czas oddawania: 0 sekund.

 

50706.pngGrzyby Tue Lv. 25.

Czas oddawania: 0 sekund.

 

30006.pngZęby Orka Lv. 30.

Czas oddawania: 60 minut.

 

30047.pngKsięgi Klątw Lv. 40.

Czas oddawania: 60 minut.

 

30015.pngPamiątki po Demonie Lv. 50.

Czas oddawania: 60 minut.

 

30050.pngMatowe Lody Lv. 60.

Czas oddawania: 120 minut.

 

30165.pngKonary Zelkova Lv. 70.

Czas oddawania: 120 minut.

 

30166.pngCertyfikaty Tugyisa Lv. 80.

Czas oddawania: 120 minut.

 

30167.pngCzerwone Konary Lv. 85.

Czas oddawania: 120 minut.

 

30168.pngNotatki Przywódców Lv. 90.

Czas oddawania: 240 minut.

 

30251.pngKlejnoty Zawiści Lv. 92.

Czas oddawania: 360 minut.

 

30252.pngKlejnoty Mądrości Lv. 94.

Czas oddawania: 360 minut.

2mph2fp.png

System Konny - opiera się on głównie na ulepszaniu swojego konia celem osiągnięcia jak najwyższego jego poziomu. Na AlioS2, pierwszy poziom konia otrzymać możemy dzięki "czytaniu" Medalu Konnego. Jeżeli pomyślnie "przeczytamy" owy medal, musimy odczekać 2H, aby zdobyć następny poziom konia. Czynność powtarzamy aż do uzyskania Konia Militarnego.



szwnzr.png Medal Konny


Przedmiot ten możemy zdobyć tradycyjnie od małp w każdym lochu (Najlepiej dropi w trudnym).

Istnieje także możliwość zdobycia go z 'Małpiego Metina',który respi się na początku lochu co 15min.

Szansa na drop Medalu Konnego z metina to jakieś 40%.



Na serwerze znajduje się dodatkowo 2 certyfikaty:


Srebrny Certyfikat - Jeśli użyjemy przedmiotu otrzymamy 11 poziom Konia oraz przywołanie na 50%.

Złoty Certyfikat - Jeśli użyjemy przedmiotu otrzymamy 21 poziom Konia oraz przywołanie na 50%.

2n1yywx.png

bonusyd.png

2rnza1c.png

9aoa6t.png

 


Wieża Mistyków - jest to odmienna wersja Wieży Demonów. Znajdują się w niej potwory zwane mistykami (Ezoty). Pierwszym napotykanym przez was bossem będzie Wódz Orków. Zasady przechodzenia jej są takie same jak na Wieży Demonów. Aby wejść do Wieży Mistyków musimy spełniać określone wymogi : 1.500.000 Yang przy wejściu, 3 osobowa grupa oraz od 35 do 60 poziomu postaci (Wieże przechodzimy prywatnie). Co do następnych pięter musicie je odkryć sami.


 

2vl33vq.png



Wieża Demonów - jest to dungeon na który możemy wejść od 40 poziomu postaci. Znajdują się w niej potwory zwane demonami.Pierwszym napotykanym przez was bossem będzie Król Demonów. Na serwerze AlioS2 istnieje 9 Pięter Wieży Demonów. Na samym końcu znajduje się Niebieska Śmierć z której możecie zdobyć szkatułkę.Drop ze Szkat. Nieb Śmierci jest podobny do dropu ze Szkat. Umarłego Rozpruwacza,ale szansa na drop broni na 75 lvl jest większa.​Istnieje także prywatna Wieża Demonów,aby tam wejść musimy posiadać 5.000.000 Yang.



2bzejs.png

 


Diabelskie Katakumby - jest to dungeon na który możemy wejść od 75 poziomu postaci.Katakumby składają się z 7 poziomów.Siła potworów jest podobna do potworów w Grocie Wygnańców V2.Na serwerze AlioS2 istnieje 7 poziomów Diabelskich Katakumb.Na samym końcu znajduj się Azrael z którego można zdobyć szkatułkę.Ze szkatułki tej możemy zdobyć bronie na 75 poziom oraz Zwierzaka VIP.

 

 

 

 

n6ztba.png

 


Baronówna Pająków - jest to dungeon na który możesz wejść spełniając określone wymogi : 75 Poziom Postaci, 4 osoby w grupie oraz Pajęczy Klucz.Znajdują się tam Czarne Pająki,które są 2 x silniejsze od Pająków w V2.​



30324.png Pajęczy Klucz


Przedmiot ten możemy zdobyć z Królowej Pająków w Lochu V1 oraz z Item Shopu.

Szansa na drop to jakieś 20%.

Królowa na serwerze AlioS2 respi się co 20min.





f44lm1.png



Komnata Smoka V3 - jest to dungeon na który możemy wejść od 80 poziomu postaci.Dodatkowo musimy posiadać Kręty Klucz x3. Po przekazaniu odpowiedniej ilości Krętych kluczy, lider grupy wyznacza hasło, które umożliwia wejście do Świątyni Smoka. Każdy z graczy będący w grupie ma 5min, aby wpisać hasło wcześniej ustalone przez lidera. Po upływie tego czasu, wejście nie będzie możliwe. W ciągu 30 min. grupa ma szansę pokonać smoka, jeśli się nie uda, to po wyznaczonym czasie, zostaną przeniesieni na początek Groty Wygnańców.

 


30179.pngKręty Klucz

Przedmiot ten możemy zdobyć z Dowódcy Yonghan oraz Generał Huashin oraz kupić w Item Shopie.

Szansa na drop to jakieś 10-20%.

2vafk43.png

T0JL4I7.png

 

 

Nasz serwer wyposażony jest także w system energii.

Alchemik stoi w każdym pierwszym mieście.

Należy dać mu przedmioty od 35 do 105LvL,a on przerobi je na  Odłamek Energii.

30x odłamek Energii przerabiamy na Kryształ Energii,który daje nam losowe bony na czas 2h.

Np. 10% Potwory lub 40 Obrony.

axmycj.png

Aliosowe Skrzynie możemy zdobyć z wszystkich potworów na serwerze.

Wygląda ona tak:

 

2cpaviq.png

 

Drop ze Skrzyni :

 

Inteligencja Boga Smoków

Atak Boga Smoków

Życie Boga Smoków

Obrona Boga Smoków

Medal Szczęścia

Zielona Siła

Zielony Czar

Rękawica Złodzieja

Dłoń Krytyka

Dłoń Przebicia

Fasolka Zen

Zwój Błogosławieństwa

Marmur Błogosławieństwa

2il1sec.png

2z71kch.png

 

 

msge8i.png

 

Bronie na 75 Poziom możemy zdobyć ze szkatułki Umarłego Rozpruwacza,Szkatułki Nieb. Śmierci oraz Szkatułki Azraela.

Szansa na drop ze szkatułki to jakieś 5-10%.

Ma to być epik tak samo jak na balantii.

 

dq0nc3.png

Wprowadziliśmy także możliwość usuwania przedmiotów.

Możemy to zrobić u NPC o nazwie 'Niepokaźny Pieszy'.

'Niepokaźny Pieszy' znajduje się w każdym Pierwszym Mieście.

 

 

vdivec.png

 

 

ih49on.png

 

 

Została wprowadzona także mapka od 100 poziomu,aby ułatwić wam troszku to monotonną grę.

 

2qbyedi.png

f24ryb.png

 

 

Na serwer została wprowadzona także modyfikacja czatu,która pomoże nam w pisaniu do innych ludzi.

 

6ofszs.png

Na serwerze są też tzw. "AutoPoty" Są w zasadzie 2 rodzaje.

 

 

                            Autopotka Niebieska -   2ylwfht.pngAutopotka Czerwona -     352m7nd.png

 

 

 

 

Podziękowania:

 

 

Teodor. - Tobie zjebku właściwie dziękuję za wszystko. Bez ciebie ten serwer by nie powstał.

Pomagałeś mi w każdej wolnej chwili i zawsze skutecznie.

Dzięki za wszystko jeszcze raz.

 

ddaammiiaannq - Dzięki wielkie za wykonanie prezki bez ciebie na pewno nie wystartowalibyśmy,ponieważ prezentacja to źródło głównej reklamy.

 

Endymion - Dzięki za pomoc przy serwerze.

Za parę rzeczy,które mi zrobiłeś,a także za to,że pomogłeś z błędami. Jeszcze raz wielkie dzięki excl.png

 

xMateo - Dzięki,że pomagałeś mi testować serwer,a także siedziałeś ze mną na tym jeban*m TeamSpeaku.

 

SinCerity - Dzięki wielkie za wykonanie forum. Jak wiecie forum w tych czasach to podstawa.

Bez tego nie uda się zbudować stabilnego serwera do tej gry.

 

 

 

 

 

 

Odrazu mówie,że nie dam rady dodać generatora(jakiś problem z grafiką,czy cuś).

 

 

Screen #1

 

2w3szgx.jpg

 

Screen #2

 

25gcwh4.jpg

 

 

Opublikowano

jaka jest strona główna? bo jak wpisuje alios2.pl to wyszukuje mi waszego fp

Strona jeszcze nie działa.

Zostanie odpalona gdzieś na dniach.

Opublikowano

a to kiedy start? bo myślałem że juz wystartowaliście ;/

Zapowiedź dopiero.

Start nie jest jeszcze ustalony.

Planujemy jakąś reklame narazie:P

Opublikowano

Zły dział, poproś o przeniesienie.

Przecież to jest zapowiedź serwera.

 

 

W tym tygodniu wystartuję ? Jak nie to na kiedy przewidujesz start.

Napewno nie w tym tygodniu.

Opublikowano

Czemu nie ma nic nowego na tym serwerze? Szczerze to nie polecam, administrator kiedyś tam pisał że go hejtuje bo mnie zbanował a taka prawda że nie miałem styczności z jego pierwszym serwerem.

 

Jak dla mnie, to samo jest na Balmorze czy Exalionie a one są nieco pewniejsze niż ten serwer.

 

Na górze pisze, zabawa i radość nie mają końca - fakt jest ta Wieża Mistyków to jest jak na medium co robić na 30 czy 40lvl, a później?

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Bez obrazy, ale jesli mam byc szczery to nie polecam, administracja na poziomie podstawówki co widać w filmikach na youtube, skończy tak samo jak Ralios i tym podobne twory.

Opublikowano

Pamiętam jak mówiłeś że Exalion padnie po 3 dniach, bo my rozdamy eq, czy też masz 1000 backdorów, jak widać nic się takiego nie stało.

Ogólnie nie polecam serwera z prostej przyczyny próbujesz na siłę zrobić Balantię v2 a nie masz umiejętności do tego.

Nie odtworzysz dzieła Sensuala !

Poza tym nawet jak serwer wystartuje, to ile będzie grało 100 osób jak na RalioSie?

Nie oszukujmy się bez reklamy oraz dobrego pomysłu na serwer w dzisiejszych czasach nie masz szans z takim serwerem.

Opublikowano

Wystarczy zobaczyć jak pro team aliosa poradził sobie z nowym exploitem na 34k + game. I już wiadomo że tutaj się nie opłaca grac o.0 Do tego prezka wygląda jak wyrzygana napisy strasznie ohydne tak samo jak ta ramka.

 

nie polecam

oLqzgYC.png

Opublikowano

Czemu nie ma nic nowego na tym serwerze? Szczerze to nie polecam, administrator kiedyś tam pisał że go hejtuje bo mnie zbanował a taka prawda że nie miałem styczności z jego pierwszym serwerem.

 

Jak dla mnie, to samo jest na Balmorze czy Exalionie a one są nieco pewniejsze niż ten serwer.

 

Na górze pisze, zabawa i radość nie mają końca - fakt jest ta Wieża Mistyków to jest jak na medium co robić na 30 czy 40lvl, a później?

Potem kozaku masz Demonów,Komnata,Baronke,Mapke 100lvl,Katakumby. + może zrobimy bramy piekieł.

Z twojego inteligentnego komentarza wynika,że nie opłaca się robić serwerów,bo jest exalion,który padnie po 2 miechach jak wszystko od sensuala.

 

 

Wystarczy zobaczyć jak pro team aliosa poradził sobie z nowym exploitem na 34k + game. I już wiadomo że tutaj się nie opłaca grac o.0 Do tego prezka wygląda jak wyrzygana napisy strasznie ohydne tak samo jak ta ramka.

 

nie polecam

Jak mi sprzedasz lepszą to kupie,bo mam 200zl.

Zapraszam na PW.

Opublikowano

Wystarczy zobaczyć jak pro team aliosa poradził sobie z nowym exploitem na 34k + game. I już wiadomo że tutaj się nie opłaca grac o.0 Do tego prezka wygląda jak wyrzygana napisy strasznie ohydne tak samo jak ta ramka.

 

nie polecam

 

Chuy mnie to obchodzi czy Ci się podoba prezka czy nie. Sami sobie prezke wybierali. 

 

9ieeqo.png

 

Wyrzygany napis? 

Kolego, masz chyba brudny monitor.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Pamiętam jak mówiłeś że Exalion padnie po 3 dniach, bo my rozdamy eq, czy też masz 1000 backdorów, jak widać nic się takiego nie stało.

Ogólnie nie polecam serwera z prostej przyczyny próbujesz na siłę zrobić Balantię v2 a nie masz umiejętności do tego.

Nie odtworzysz dzieła Sensuala !

Poza tym nawet jak serwer wystartuje, to ile będzie grało 100 osób jak na RalioSie?

Nie oszukujmy się bez reklamy oraz dobrego pomysłu na serwer w dzisiejszych czasach nie masz szans z takim serwerem.

No to za 2-3 miechy leżycie bo tak jest.

Restia 2k na starcie tu jest to samo i potem znów upadek,'bo nie bylo pieniędzy na maszynie'.

Kto powiedział,że nie będę miał reklamy?

Ja nie daje wszystkim youtuberów +2k widzów gmów :)

Wiem,że nie odtworze dzieła sensuala,ale chuj cię to interesuje i idź sobie już na tego exaliona.

Co do 'Dobrego Pomysłu' serwer ma 2x więcej nowości od waszego,ale ok.

Opublikowano

Bez obrazy, ale jesli mam byc szczery to nie polecam, administracja na poziomie podstawówki co widać w filmikach na youtube, skończy tak samo jak Ralios i tym podobne twory.

RalioS stoi 4 miechy,a srestia itp. stały po 2,ale ok.

Nie będę już odpisywał.

 

Pozdrawiam

Shaggy ^^

Opublikowano

RalioS stoi 4 miechy,a srestia itp. stały po 2,ale ok.

Nie będę już odpisywał.

 

Pozdrawiam

Shaggy ^^

 

Spoko, stać niech sobie stoi, ale kto będzie Ci grał na serwerze, na którym nie ma żywej duszy i administracja reprezentuje poziom podstawowki?

Opublikowano

Bez urazy, ale co niektóre osoby w administracji nie nadają się do zarządzania a co dopiero do stworzenia serwera w tej kategorii.
Może i serwer będzie stabilny, może i będzie na poziomie. Ale kto będzie grać na serwerze, którym zarządzają osoby z doświadczeniem

" serwerowym " ale nie intelektualnym i poczuciem odpowiedzialności. Bo według mnie patrząc z punktu gracza , każdy administrator powinien być

odpowiedzialny za swoich graczy. Ja osobiście nie polecam. Przykro mi, ale to jest moje zdanie na temat co niektórych osób. Wymieniać Tych osób nie będę,

ale pragnę współczuć tylko administratorom, którzy wiążą przyszłość z tym serwerem, a przez poszczególne osoby zostanie to tylko bajką..

 

Sorki, za takową wypowiedź która i tak wiele nie wniesie, ale osoby które wiedzą o co chodzi pewnie się zastanowią.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Bez urazy, ale co niektóre osoby w administracji nie nadają się do zarządzania a co dopiero do stworzenia serwera w tej kategorii.

Może i serwer będzie stabilny, może i będzie na poziomie. Ale kto będzie grać na serwerze, którym zarządzają osoby z doświadczeniem

" serwerowym " ale nie intelektualnym i poczuciem odpowiedzialności. Bo według mnie patrząc z punktu gracza , każdy administrator powinien być

odpowiedzialny za swoich graczy. Ja osobiście nie polecam. Przykro mi, ale to jest moje zdanie na temat co niektórych osób. Wymieniać Tych osób nie będę,

ale pragnę współczuć tylko administratorom, którzy wiążą przyszłość z tym serwerem, a przez poszczególne osoby zostanie to tylko bajką..

 

Sorki, za takową wypowiedź która i tak wiele nie wniesie, ale osoby które wiedzą o co chodzi pewnie się zastanowią.

Nie znasz teamu,ponieważ został zmieniony.

Jestem ja (technik) , xMateo i SinCerity (forum)

Co do serwera jest moim ostatnim,więc mogę wam obiecać,że będę o niego dbał :)

Opublikowano

Co ty masz z ta podstawówka?

Co ci to przeszkadza,że ja mam 15 lat,a inny technik 16,czy tam 17.

A tobie Quarel jak się nudzi to wypierdalaj na astille :)

Mam "wypierdalać" bo dałem lajka paru osobą co napisali coś o twoim serwerze? Ciekawe.

Serwera nie polecam bo administrator zachowuje się jak dziecko patrząc po postach a serwer zapewne będzie miał bugi i mało graczy. (Administrator swojego czasu stawiał serwer co 2 tygodnie bo wcześniejszy padał)

 

@AlioS2 a gdzie ty tutaj widzisz mój hejt?

sygna1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...