Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EASY]**--ActiCraft--Duze dropy blokami!--5LVL z Moba--**[FRAKCJE]


fagasxd321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chcialbym was zaprosic na serwer Frakcje+Easy. Na serwerze leci po 5lvl za moba.

Jest to serwer typu easy gdzie nie trzeba kupywac rangi by byc "op".

Ip serwera : ActiCraft.yfun.pl
 

Zdjecie dropow :81543352278073685928.png

 

Nowe dropy!! czytajcie :

 

Jesli nie widac to dropy sa takie :

Perelka : 5%. Dropi po 2 perly.

Diamentowy blok : 12%. Dropia po 2 bloki.

Zloty Blok : 13% . Dropia po 3 Bloki.

Zelazny blok : 8% . Dropia po 2 Bloki.

Redstonowy blok : 5%. Dropia po 2 Bloki.

Obsydian :  7%. Dropia po 2 bloki.

Szmaragdowy blok :  8%. Dropia po 2 Bloki.

Blok wegla : 7% . Dropi po jednej sztuce.

Jablko : 6% . Dropia po 2 sztuki

Ksiazki : 5% . Dropia po 2 sztuki.

KOX JABLKO! : 5% . Dropi po 1 sztuce.

 

Sami widzicie ze dropy sa megaa duze :D

 

Zapraszam na serwer!!-Zapraszam na serwer!!--Zapraszam na serwer!! ---Zapraszam na serwer!! ---Zapraszam na serwer!! 

Opublikowano

Jedyna informacja w tej reklamie to są dropy żenada dodaj więcej informacji o serwerze !

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Jedyna informacja w tej reklamie to są dropy żenada dodaj więcej informacji o serwerze !

Co bys chcial wiedziec? Wejdz i przekonaj sie co jest na serwerze...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...