Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ta postać jest dobra na swój lv ?


Plesniawek#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://zapodaj.net/9afe31f9b5a9f.png.html

Tak wygląda moja postać. Epicki hełm ma 142 int wytrzymalosc szczescie, a epicka mapa ma 140 int wytrzymalosc szczescie. Epicki naszyjnik jest z Wc i daje 520 do szczescia. Lochy są tak jak w opisie postaci 70 zabezpieczonych na 112lv. Jeśli zdejmę ten naszyjnik na szczęście i założę na inta to mam 3463 inta i 970 szczęścia co daję mi 21.65% na kryta. Poza tymi 3 epikami i pierścieniem na wytrzymałość, reszta itemków jest na samą inteligencje. Postać jest dobra ? Co zmieniać w niej ? Który naszyjnik lepiej mieć, int czy szczęście ? Gdy jest na szczęście to widać na ss, a jak na int to napisałem wyżej 

Opublikowano

Kojot, nie widzisz na ss, ze 1500 jest, a nie 1300 wytrzymałości ? :D

 

Broń

 

 

Obrażenia: 403-669 (~536)

Inteligencja: 472

Sorka mój błąd :), ale jaka duża różnica między wytrzymałością a intą może przez broń :)

Opublikowano

Gość który polecił ładowanie zręczności magowi jest zwykłym debilem i nie polecam brać pod uwagę jego posta.
Mam 3 postacie (wszystkie mag) 262, 218 i 158 lvl i od początku gry nie widziałem żeby który kolwiek z nich zrobił unik, także po ch*j mu zręczność? ^^
Statystyki masz dobre, ładuj int, wytrzymałości możesz mieć nawet 20% tego co inta, mag ma zabijać krytami, a nie wytrzymywać hity.

Dopiero na 200 lvl+ jak zaczniesz robić wyższe poziomy wieży przyda się mieć tak z 2k wytrzymałości w podstawie.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Magi nie robią uników ... Zręczność i siła jest do walk z wojami i zwiadowcami. Mniejsze klapsy dostajesz. Coś "ala" odporność 

9368_gold.png

Opublikowano

Magi nie robią uników ... Zręczność i siła jest do walk z wojami i zwiadowcami. Mniejsze klapsy dostajesz. Coś "ala" odporność

Dokładnie + pancerz

 

Dodaj więcej w wytrzymałość :)

 

 

 

Opublikowano

Skoro uważacie tak jak uważacie to dawajcie sobie staty siły i zręczności u magów, zobaczymy czy na dobre Wam wyjdzie ^^
Ciekaw jestem czy ktoś z tu wypowiadających się wbił chociaż 150 lvl magiem i zrobił Nim z 10 poziomów wieży.
 

0VPaRnd.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...