Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odzyskam konto z takimi ss-ami [ ; ?


Gość Cl1ck3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż dostałem włam na konto.


 


Mam ssy od kumpla ze steama takie:



http://scr.hu/0v2t/azweh


http://scr.hu/0v2t/7oj5m

Miałem nick eTalDD, złodziej zmienił na Isamu


 


Support Steama może sprawdzic o której godzinie na moim IP było ostatnie logowanie?


Jak widac na ss-ie było to 5h temu a moje ostatnie logowanie było o 1 w nocyh..


Opublikowano

Napisz do supportu o tym , że ukradli Ci konto . Zamieść informacje o tym , jakie używałeś nicki na tym koncie , jakie miałeś gry ( jeżeli masz CD-Key z jakieś gry to możesz zamieścic ) .Podaj swoje IP i napisz , kiedy ostatni raz używałeś konta. Napisz ticketa do supportu z emaila , na którym miałeś to konto ( o ile masz do niego dostęp ) . Powinni oddać . Miałem 2przypadki , kiedy ukradli mi konto i 2razy mi oddali . ( pamiętne złote czasy 1.6 gdzie ktoś wysyłał linki na czacie ) .

Pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

Jeżeli masz jakąś grę pudełkową i masz tam cd-key użyty na steamie, to spokojnie zrób zdjęcie wyślij do supportu, jeżeli nie, to najlepiej napisz im swoje IP, jakie gry tam miałeś, jakieś ważniejsze dane i co się stało z kontem, steam wtedy powinien przywrócić Ci konto, lecz nigdy nie wiadomo, bez twardego dowodu ciężko będziesz miał je odzyskać. 


k4L2ZMS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...