Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] || Bukkit - Tworzenie paczek || Zlecenia - Pomoc, tworzenie paczek, przeróbki pluginów - FREE ||.


xDark.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

######
#  
R  #
#      #
#  
E  #
#      #
#  
K  #
#      #
 L  #
#      #
#  
A  #
#      #
#  
M  #
#      #
#  
A  #
######

 

 

 

post-1126974-0-90448200-1396120638_thumb.jpg

 

Witajcie :)

 

Wielu z was pewnie chciało zrobić własny serwer , ale nie umiało wykonać paczek

pod wymarzony typ ? 

Lub zrobiliście własną paczkę ale niestety pełno błędów wyskakuje w konsoli ?

 

Czas to zmienić !!!

 

post-1126974-0-90448200-1396120638_thumb.jpg

 

W tym temacie oferuje każdemu z was pomoc przy tworzeniu paczek serwerowych

Pod serwery minecraft :)

 

Pojawia się pytanie: "Ciekawe za co zrobi mi tą paczkę" 

Odpowiedz jest prosta: "Za darmo"

Oczywiście miło widziany like :D

 

post-1126974-0-90448200-1396120638_thumb.jpg

 

Co ty musisz zrobić ?

 

Już piszę:

 

Piszesz w komentarzu tego tematu 

typ serwera pod jaki mam ci wykonać paczkę , a ja odezwę się do Ciebie na pw i uzgodnimy szczegóły. 

 

post-1126974-0-90448200-1396120638_thumb.jpg

 

Mówię z góry że nie wykonuje pików pod "autorskie" typy serwerów!

 

Typ serwerów pod jakie wykonuje paczki:

 

- Hardcore

- HardSurvival

- Freebuild

- Creative

- Survival + Gildie

- SkyBlock

- PvP

 

W wyjątkowych zamówieniach zrobię wyjątki i postaram się spełnić inne życzenia :)

 

Głównie wykonuje te paczki więc jeżeli nie jesteś zainteresowany to możesz opuścić ten temat.

Natomiast jeżeli chcesz paczkę pisz w komentarzu :)

 

post-1126974-0-90448200-1396120638_thumb.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie xDark.

:x


To ja typ niepokorny ;x


 


Opublikowano

No to na początek może coś łatwego :D

 

Serwer PvP :)

 

Więcej szczegółów opisze na PW !

 

Pozdrawiam.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Chciałbym paczke Survival  i gildie, za to że mi zrobiśz paczke to ci zareklamuje na yt ogłoszenie z mpc forum , mam 700 widżów ;p

Opublikowano

No to na początek może coś łatwego :D

 

Serwer PvP :)

 

Więcej szczegółów opisze na PW !

 

Pozdrawiam.

Okej :)

To piszę na PW :D


To ja typ niepokorny ;x


 


Opublikowano

Chciałbym paczke Survival  i gildie, za to że mi zrobiśz paczke to ci zareklamuje na yt ogłoszenie z mpc forum , mam 700 widżów ;p

Okej zapraszam na PW :)

 

I jeszcze mi pod serwer Survival + Gildie :)

Napisałem na pw uzgodnimy szczegóły :)


To ja typ niepokorny ;x


 


Opublikowano

@2up 

Zgłoszenie przyjęto :)

 

@up W końcu nie survival i gildie :D


@topic

 

Proszę dodatkowo pisać nazwę serwera, gdyż ułatwi mi to zadanie !


To ja typ niepokorny ;x


 


Opublikowano

Paczuszkę na Serwer Hardcore.Jakieś Skrypciki Na Losowe Tp,Granica Mapy Jeśli coś bd potrzebował pisz PW

 

A Nazwy Serwera Nie Musisz Pisać.Wiem gdzie Wszystko Zmieniac :)

 

A Taką Paczuszkę Zrobił Bym Sb Sam,Ale Czasu i Chęci Brak :(

Opublikowano

@up Raczej publiczne, pisanie nowych pluginów dla wszystkich użytkowników zajęło by mi full czasu, a co do reszty biorę się do pracy :)


To ja typ niepokorny ;x


 


Opublikowano

A jaka jest pewność, że nie ma tam backdoor'a ani nic :) ?

Opublikowano

@up Musisz zaufać albo nie brać u mnie pluginów :)


To ja typ niepokorny ;x


 


Opublikowano

Na Kiedy Owe Paczki Będą Gotwe? 

 

 

Czy One Składać Się Będą z Pluginów i Skryptów? 

 

Moze Z Samch Pluginów?

 

Moze Z Samych Skryptów?

Opublikowano

@up Pluginy i skrypty, oczywiście użytkownicy wybierają co i jak :)  


To ja typ niepokorny ;x


 


Opublikowano

@ref

 

@topic

Miałem lekki postój w pracach biorę się do roboty :)


Paczka dla xNice. Gotowa :)


To ja typ niepokorny ;x


 


Opublikowano

ŁaŁ pluginy z paczki pvp zrobiły na mnie ogromne wrażenie ! :)

 

Naprawdę polecam xDark.

 

Każdemu kto chcę paczkę pod serwer! :D

 

 

Pozdrawiam Serdecznie, życzę obwitej pracy

xNice.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

@up Oooo....

 

Dzięki za miłe słowo, biorę się do dalszej pracy.

 

Proszę o pisanie w postach nazwy serwera np: coś.pl

 

Ułatwi mi to pracę !


To ja typ niepokorny ;x


 


Opublikowano

Siemka napisalbys mi paczke na serwer PvP ?

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

Za darmo, ale za range?

Nie dałeś żadnych próbek, użyłeś kilku kolorów.

 

P.S. Kto normalny wykonuje paczki za darmo, pewnie amator chcący sie wypromować.

Pliki serwerowe mojego autorstwa pod jakikolwiek typ jaki zleceniodawca sobie zażyczy wynosi przynajmiej 250 zł.

Czasami zdarzało sie ze zleceniodawca zażyczy sobie autorski plugin napisany w javie (nie skript) typu essentials i w ciagu tygodnia musze napisać.

 

No ale jednak jest róznica, robienie paczek dla serwerów 10 slotów za range, a dla sieci serwerów odpłatnie.

Mógłbyś dać jakieś próbki swoich możliwości?

 

P.S. Jeśli robisz coś za darmo, radzę ci robić rozbudowane licencji.

Nie mowa tu o licencjach typu

"Autor zezwala na:, Autor nie zezwala na:" bo są one żałosne.

Taka licencja nie zapewni ci nic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...