Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka debilizmów z dogry.pl


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juri z tego co zauwazylem to sam zadajesz tępe pytania .

Np 

''Czy mozna zbadac isa 7 nie badajac isa 8?''

''Dlaczego nie ma X t lt?'' 

''Co znajduje sie w folderze replays?''

Chcesz sobie nabic punkty rozumiem , ale nie wiem czego narzekasz ze inni daja glupie odpowiedzi skoro sam zadajesz glupie pytania.

Opublikowano

Juri z tego co zauwazylem to sam zadajesz tępe pytania .

Np 

''Czy mozna zbadac isa 7 nie badajac isa 8?''

''Dlaczego nie ma X t lt?'' 

''Co znajduje sie w folderze replays?''

Chcesz sobie nabic punkty rozumiem , ale nie wiem czego narzekasz ze inni daja glupie odpowiedzi skoro sam zadajesz glupie pytania.

 

Juri z tego co zauwazylem to sam zadajesz tępe pytania .

Np 

''Czy mozna zbadac isa 7 nie badajac isa 8?''

''Dlaczego nie ma X t lt?'' 

''Co znajduje sie w folderze replays?''

Chcesz sobie nabic punkty rozumiem , ale nie wiem czego narzekasz ze inni daja glupie odpowiedzi skoro sam zadajesz glupie pytania.

Lepiej sie ciesz ze masz na czym pkt nabic bo rownie dobrze moglby dodac tylko sobie a odpowiadajacych olac

860331433165800174608.png

Opublikowano

Lepiej sie ciesz ze masz na czym pkt nabic bo rownie dobrze moglby dodac tylko sobie a odpowiadajacych olac

 

Dokładnie.

Macie łatwe pytania, to odpowiadajcie na nie, bo znacie odpowiedzi :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...