Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana wymaganego levela na noszenie zbroi i broni metin2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, szukam jakiegoś poradnika jak zmienić wymagany level na noszenie itemków, zbroi broni. Po stronie navi i clienta :3

Opublikowano

A masz moze coś po stronie clienta? :D

 

Mogę Ci to mniej więcej opisać jak to zrobić.

 

Rozpakuj locale_pl i item proto, który się tam znajduje, pojawi Ci się item_proto_dump i szukasz w nim ID zbroji/broni w którym chcesz zmienić wymagany level, w linijce z tym ID szukasz takiego wpisu limitvalue0="0" w miejscu "0" wpisujesz jaki chcesz mieć wymagany lv (pamiętaj o "), pakujesz item_proto i locale_pl i zrobione :)

  • 2 lata później...
Opublikowano

 

A masz moze coś po stronie clienta? :D

 

Mogę Ci to mniej więcej opisać jak to zrobić.

 

Rozpakuj locale_pl i item proto, który się tam znajduje, pojawi Ci się item_proto_dump i szukasz w nim ID zbroji/broni w którym chcesz zmienić wymagany level, w linijce z tym ID szukasz takiego wpisu limitvalue0="0" w miejscu "0" wpisujesz jaki chcesz mieć wymagany lv (pamiętaj o "), pakujesz item_proto i locale_pl i zrobione :)

 

nie dziala mi a pakuje  to i nic dalej mam barbe na 40 level pomuz 

Opublikowano

Bo to trzeba zmienic w Navi, item proto, level_item czy jakos tak. 

Potem konwenter do proto clientowego. 

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Opublikowano

Wystarczy zmienić w navi i będzie można nosić tylko w grze nadal będzie pisać że zbroja na 70 lv ale na 1 da rade ,, 

Aniela Bogusz [*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...