Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Zapowiedź | x.pl - Profesjonalny serwer Survival+Gildie | 300 slotów | | Autorskie pluginy |


Drison

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam, darkiwanek - najgorsze dziecko, nie dość, że nie umie ortografii (13-15 lat i nie umieć ortografii?) to jeszcze kłamie, a na dodatek jego serwery stoją przez max 3 tygodnie na max 30 na niby 300 slotów.

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Mieliscie racje serwer juz padl nic nie było gildi home admin sam napisał ze ten serwer nie ma sensu z tego co widzialem na otwarciu był 1 admin -,- a co z resztą kolacje mieli nie dzieki ide szukać innego serwera.

Opublikowano

Zapowiada się dłuższa wypowiedź, także weźcie sobie popcorn! :D

Po pierwsze - odniosę się do dość prostackich wypowiedzi użytkownika @xCrysiSx. Mianowicie, zastanawiam się czy używasz tego co masz pod kopułą. Śledzę Twoje posty dłuższy czas i odnoszę wrażenie, że wszystko wiesz na temat prowadzenia serwera i próbujesz w dość nieudolny sposób pisać obiektywne opinie na temat serwerów, jednak tak nie jest. Twoje słownictwo nie przejawia żadnego większego wykształcenia/wieku (śmiem twierdzić, że dzieci w pierwszej klasie gimnazjum mają bardziej wygórowane słownictwo aniżeli Ty), mimo że uważasz się osobę dojrzałą. Mam dla Ciebie radę - nie udzielaj się w tego typu tematach, psujesz atmosferę do kulturalnej dyskusji, a swoich wypowiedzi nie argumentujesz w sposób dojrzały.

Co do samego serwera - kolejny serwer, które z powodzeniem mogę wrzucić do worka z lipnymi serwerami. Pewnie spytacie dlaczego, już tłumaczę (wymienię to w punktach ze względu na czytelność)

  • czas oczekiwania administratora jest masakrycznie duży! Zamiast odpisać na dość ważne pytanie, woli bawić się w podchody ze swoimi przyjaciólmi z klasy
  • gildie - a w sumie ich brak; sloganem reklamowym były autorskie pluginy, z pewnością mogę to zamienić na skradzione pluginy (gildie są z serwera xCrafters, dodatkowo została perfidnie zmieniona nazwa pluginu)
  • drop - tak samo jaki gildie ;)
  • serwer ma tak naprawdę 30 slotów, a 300 slotów jest osiągnięte pluginem ;) (ServerListPingEvent, oraz metoda setMaxPlayers(int maxplayers))
  • nawet głupi radnomTP jest z ogólnodostępnych źródeł.
     

Ogólnie rzecz biorąc - serwera nie polecam, administracja skupia się na rzeczach trywialnych, zamiast zając się graczami. Autorskie pluginy to tak naprawdę skradzione pluginy. 

Pozdrawiam ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...