Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] MU DarkLegend ver. 97d+99i | exp x15| drop 40%| Grand Open at 28.03


jano129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MU DARKLEGEND

WWW:

http://darklegend.sytes.net/

- Version: 97d+99i
- Experience: 15x
- Drop rate: 40%
- Points per level: 5/7
- Reset lvl: 350
- After reset: Keep items and stats
- Bonus exp party
- Bless bug: Off
- Max level: 350
- Max stats: 32767

Server advanced information
- Dedicated host without any lag.
- 1Gb Line.
- MuGuard anti-cheat.
- Balanced PVP.
- 24/7 Online.

Comands
-/addstr
-/addagi
-/addene
-/addvit
Max points to add 100
-/serverinfo
-/pkclear
-/post



Success rates
- Upgrade items +10+11+12+13: 35%
- Chaos combination for wings 2 LVL: 90%
- Jewel of soul & bless: 80%
- Jewel of life success rate: 80%

Online Server Events
- Golden Invasion (every 2 h)
- Blood Castle Event
- Devil Square Event
- Icarus Dark Phoenix


Spots
-Lorencia
-Noria
-Dungeon
-Davias
-Atlans
-Losttower
-Tarkan
-Icarus
-Arena




Admin
-Lennox
-Evolution


Nie jestem adminem lecz mam pozwolenie na publikację.
Serdecznie zapraszam.

 

Linki zewnętrzne podajemy w code.

// TheVolume

Opublikowano

ja bym polecał zrobić exp 1000 drop jakieś 50% reset na 350 lvl'u  rebrithe reset na 100rr i za tego reba dostaje np jeden item fo albo zrobić WB :)

i tam potem dodać itemy i wtedy za reba dostanie osoba np 500 pkt albo mniej zalezy jak wy ustalicie

 

 

 

 

ale to jest moje zdanie i możecie się z nim zgodzić albo nie  

 

 

 

życzę powodzenia i chciałbym dodać abyście wszysztko co możliwe dopracowali aby nie było nie doskonałości bo takich z wadami jest dużo może wam się uda przywrócić stare czasy z mu na tej wersji

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

ale ty Elu sie czepiasz :P:P.... normalnie rasizm w tobie drzemi :D:D

 

Szefuniu, ja do Rumuni nie mam nic, no ale wiesz co rumuńskie to wiadomo jakie :)Ale licze na to że serwer postoi chociaż miesiac czasu, bo nudy jak nic :P

 

 

Ale jak by dali clienta to bym z przyjemnoscia potestowal

Opublikowano

haha RIP długo nie postał xD

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...