Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam serwera na którym mógłbym zostać jednym z Administratorów :3 - Lepiej przeczytajcie ;3


XrpgTheG4me

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was wszystkich! Ja jestem Rpg. Zapewne wielu z was posiada własny serwer Minecraft. A ponieważ jestem ogarnięty i byłem adminem na wielu serwerach mam dla was pewną propozycję :3. Szukam serwera, na którym zostałbym Pomocnikiem/Moderatorem/KidModeratorem/Adminem. Jeśli mnie przyjmiecie dodajcie na Skype i wtedy porozmawiamy :). Dlaczego ja?

 

 Byłem Administratorem i Moderatorem wielokrotnie i na wielu serwerach :)

 Na serwerze lecą kicki za orto/wulgi/wulgarne nicki :3

 Ogarniam wiele komend i zapewniam, że gdy wbiję n serwer zawsze będzie panował spokój :3

 Jeśli serwer posiada TS chętnie zapraszam tam niektórych :) Oczywiście w sprawach ważnych

 Zawsze mogę pomóc i gdy mam do dyspozycji mikrofon porozmawiać na Skype :3

 Jestem pomocny i poświęcam BARDZO dużo czasu grze :)

 Oprócz Moderacji serwera pełniłem też funkcję Właściciela

 Chętnie reklamuję serwer!

 Gdy mam czas i chęć buduję kolosalne budowle

 Moją ortografię oceniam na 9/10, ponieważ czasami z rana czegoś nie ogarniam :(

 Mam 11 lat ;), ale niech to was nie zniechęca :3

 

 To już koniec podania, lecz CZYTAJCIE DO KOŃCA!

 

 Macie tutaj kontakt :3

 

Skype : olekmiler

 

Zapraszam do dodawania na Skype i omówienie mojej propozycji :3

 

                                                                                                                                                                                          Pozdrawiam!

 

I bym zapomniał ;( przenieście go gdzieś ;(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...