Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4 Gamers Mu Online | 4 Suby | Season 6/8 | 1000 ONLINE !


KedziooR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Mam do przedstawienia ruski server z czteroma subami.

http://mu.4gamers.pro/news

sub 1 - SEASON 8 EXP:50x

sub 2- SEASON 8 EXP:5000x

 

sub3- SEASON 6 EXP:100

sub4- SEASON 6 EXP: 1000x

 

Na wszystkich subach dziennie jest od 1 do 1,5k ludzi online wiec naprawde sie gra ;) ja gram na 5k expa,choc jest 5k to drop jest bardzo slaby i nawet zen liczy sie w handlu. Serdecznie zapraszam !

 

Nick w grze KedzioR pomoge nowym.

 

Linki zewnętrzne podajemy w code.

// TheVolume

Opublikowano

A jakies info o ratach ?donate jest?pkt po rr o ile sa?

robin_van_persie_signature_by_jopeczek7-

 

Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United!

Opublikowano

staty zostaja, drop jest ubogi dlatego gracze na duzych resach chodza w zwyklych itemach z mobow :D rozwiniety handel,duzo spotow ! wbijac !

Opublikowano

siema , zaczynam tutaj wlasnie gre , sa tu w ogole jakies spoty? :> latam po lorce i mobow nei widac :D

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Opublikowano

moze zmien sobie na inna przegladarke? mi bez zadnych problemow udalo sie konto zalozyc ;)

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Opublikowano

Wyskakuje komunikat:

Fatal error: Call to a member function setBase() on a non-object in /data/storage/hosting/www/users/a4726/sites/mu.4gamers.pro/www/modules/register.php on line 170

Próbowałem z chrome i ie, nadal to samo. pomocy

Opublikowano

strasznie mało, same ruski i nie polecam afk na spotach bo nie postoisz długo każdy kto przechodzi, nawet nie jest zainteresowany Twoim spotem po prostu chce Cie zabić, zawsze i wszędzie nie ma reguły.

Opublikowano

na tym gra polega zabijaja takich co afcza ;) z reszta zawsze wygrywa siniejszy taaka jest zasada , mi akurat to sie podoba ze cie ktos killnie , a nie ze pojdziesz sobie do szkoy a postac ci na afku bije ;) najlepsze sa sezony 97d , popielniczka na myszke i jazda a spotow nie bylo jedynie max 3 mooby obok ciebie i bylo git ;)

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Opublikowano

hah :D, do szkoly sie hasalo wlasnie na 97.. etc. teraz jednak zarobek goni czlowieka, ale i tak jest chec na male przyjemnosci, nie ma czasu pilnowac gry a chcialo by sie stac i zbierac kamienie :P

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jak zalozyc tam konto co wpisac w pola bo wszystko mam cyrylica ;/ gdzie nick chaslo maila itd i co zaznaczyc pod tym kodem werfikacyjnym co sie wpisuje z obrazka

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...