Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ BRONZE TO CHALLANGER ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ


UncleSammy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 
Słyszałem, że nie da się wyjść z elo hellu bo noob teamy, sorky ale nie.
Pozdrawiam dobrych players z challanger i diament używających BoL'a :^)

c4ry6f.jpg

 
ZNOWU DOBRY TEAM MIALEM, KURCZE

7FtsH.jpg

 

DZIĘKI ZA KERY DRUZYNO

 

7GryF.jpg

 

 

3v5 chcieli to majo, kekekek dzieki BoL

 

7GxnY.jpg

 

46891132602722595964.jpg
Opublikowano

Wpierw wbij do srebra, a potem do golda, a potem challenger! Powodzenia!

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Jezli naprawde grasz na bolu zostan w tym brazie.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Kurczę, sorky za double posta ale muszę się pochwalić jakie BoL dobre kombo na riwen robi, myślę że pretendent niedługo już będzie.

 

7GryF.jpg

 

46891132602722595964.jpg
Opublikowano

Kurczę, sorky za double posta ale muszę się pochwalić jakie BoL dobre kombo na riwen robi, myślę że pretendent niedługo już będzie.

 

7GryF.jpg

 

 

trzeba byc chujowym zeby sie 5 razy wyjebac w bronze 5 kolo

Nidzgor_eune_134_1_nozg.png

Opublikowano

Zainstalowałem 3v5.lua do mojego bol'a i wygrałem grę. Polecam!

a z bildem to nie trollowalem w ogole, taki mi bol kupil sorky

jeszcze troche i bende pretenderem jak nasz przyjaciel od syndry

 

7GxnY.jpg

 

46891132602722595964.jpg
Opublikowano

No tak, pną się tacy na bolu, a potem bóle że no skille w wysokich ligach.

Opublikowano

No tak, pną się tacy na bolu, a potem bóle że no skille w wysokich ligach.

Widzę, że MPC forum ma kompetentnych moderatorów, którzy rozumieją co to sarkazm. ^_^

46891132602722595964.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...