Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA SA-MP - Najlepsze CLEO do czitowania działające na 0.3z


Dawidowsku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. iTroll

Filmik przedstawiający: 


Link:

http://www.speedyshare.com/jwQFE/iTroLL.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/3a8c50e96bd6ecbe30b368fbbade5b741468a360f68b18d4a07252b7953300a4/analysis/

Opis: Cleo mod trollujący auta, min. poprzez wyrzucanie ich w powietrze.

Autor: Opcodexe

Włączanie: Klikasz t na klawiaturze, następnie po ukazaniu myszki klikasz na mini mapę.

 

2. Aimbot

Filmik przedstawiający

Link:

http://speedy.sh/fBTSk/Skin-Aimbot-1.cs

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/4fde714ca477a196b75312d6e1ad5c94ee6aed1eae545a4615b237bd3fdc31e7/analysis/

Autor: Opcode

Włączanie: Włącza się automatycznie.

 

3. Rapid fire

Filmik przedstawiający: 


Link:

http://speedy.sh/2gPnY/Rapid-Fire-Alternative.cs

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/82565e4bbbaa1e4eef4d245fe4103c24c6d199c06c8268a17d75fbe2bf4a3793/analysis/

Autor: Opcode

Włączanie: Wpisujesz RAPID tak jak normalny kod w gta.

 

4. Spec

Filmik przedstawiający: 

https://www.youtube.com/watch?v=dohGLBY_ezU&list=UUju2NfUjHzof07916Xg_9Hw

Link:

http://www.speedyshare.com/DFgMQ/SPEC.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/0509f052ebb3a7b150c62513269749cee33085fcbfb9966177f4fbeb94bbeb92/analysis/

Autor: Opcode

Włączanie: Wpisujesz /.spec id gracza a jak chcesz wyłączyć to /.spec tylko.

 

Na razie są tylko te, ale jeszcze poczekajmy zanim opcode wynajdzie kolejnego fajnego cleomoda.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wszystkie jego mody testowałem i subuję jego kanał bo co jakiś czas są nowości w postaci aimbotów czy innych.  Polecam te mody bo niezła beka przy tym jest ale na roleplay to zazwyczaj ITroll jest zablokowany i ban z automatu leci jak kogoś "strollujemy".

 

 

Najlepsze jego mody nie działają a szkoda bo była jazda z tym modem jak rzucało się dziesiątkami aut z nieba itp xD

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@pawel199724

 

Pewnie masz modyfikowane GTA i któryś z tych modów nie współpracuje z aimbotem, u mnie wszystko pięknie działa.

Mam czyste gta . No sobeita tylko mam hmm wylacze go i zobacze czy nie bedzie crashowało i dam edit .

 

 

@Edit. Niestety jak klikne prawym guzikiem myszy i na kogos najade to celownik celuje w głowe ale wyskakuja mi warningi coś takiego jak bym miał jakiś mod ktory crashuje ale mam czyste gra sobeita usunołem . I dalej to samo mogł by ktoś na pw wysłać GTA SA na uttorent ? CZYSTE najlepiej z polskiej strony .

mr76n6.png
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...