Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Margonem proszę o wycenę konta w PLN


antychryst726

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Bardzo proszę o wycena konta w PL.

 

konto na margonem na świecie publicznym.

Na konto zostało kupione około 700 SŁ.

Eq jest genialne jak na aktualny lvl. Jest jedna legenda w eq, reszta to hera ulepszone.

W dozorcy posiadam 3x eq na 88lvl (przy każdym eq jest to full hero + 1 ulepszone czyli za sł)

Konto nie posiada wrogów, ma około 3k punktów honoru + kilka SŁ na start :)

U dozorcy jest również kilkanaście her związanych lub nie związanych. Także gdyby ktoś chciał tworzyć nową postać dużo łatwiej byłoby.


Na koncie jest ponad 20mln złota.

 

 

Bardzo proszę o wycenę w PL konto chciałbym sprzedać na allegro

Opublikowano

 

Witam,

Bardzo proszę o wycena konta w PL.

 

konto na margonem na świecie publicznym.

 

Na konto zostało kupione około 700 SŁ.

 

Eq jest genialne jak na aktualny lvl. Jest jedna legenda w eq, reszta to hera ulepszone.

 

W dozorcy posiadam 3x eq na 88lvl (przy każdym eq jest to full hero + 1 ulepszone czyli za sł)

 

Konto nie posiada wrogów, ma około 3k punktów honoru + kilka SŁ na start :)

 

U dozorcy jest również kilkanaście her związanych lub nie związanych. Także gdyby ktoś chciał tworzyć nową postać dużo łatwiej byłoby.

Na koncie jest ponad 20mln złota.

 

 

Bardzo proszę o wycenę w PL konto chciałbym sprzedać na allegro

 

100-120zł

Opublikowano

 

Witam,

Bardzo proszę o wycena konta w PL.

 

konto na margonem na świecie publicznym.

 

Na konto zostało kupione około 700 SŁ.

 

Eq jest genialne jak na aktualny lvl. Jest jedna legenda w eq, reszta to hera ulepszone.

 

W dozorcy posiadam 3x eq na 88lvl (przy każdym eq jest to full hero + 1 ulepszone czyli za sł)

 

Konto nie posiada wrogów, ma około 3k punktów honoru + kilka SŁ na start :)

 

U dozorcy jest również kilkanaście her związanych lub nie związanych. Także gdyby ktoś chciał tworzyć nową postać dużo łatwiej byłoby.

Na koncie jest ponad 20mln złota.

 

 

Bardzo proszę o wycenę w PL konto chciałbym sprzedać na allegro

 

To żeś napisał...

Same full hero eq jak masz i 20mln jest warte 100zł. Do tego dochodzi lega... Jaka lega?

sasawf.png



Opublikowano

Nikt nie da 100 zl.

 

Nie wiem jaki lvl jest na koncie ale z tych info ja bym nie dal wiecej niz 75 zl.

Opublikowano

Całe konto jest warte 100 z lekkim haczykiem. Dużym plusem jest to, że kupiłeś 700 SŁ. Bez tego warte by było z 80-70 zł ;)

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Za dużo nie powiedziałeś. Tutaj bardza duża role odegra jaka to lega czy to jakaś z herosa czy z e2(Ile jest warta).

Cieżko mi podać kwote, ale dawał bym około 200zł.

Jeżeli podał byś wiecej informacji bede mogł sprecyzować bardziej odpowiedz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Daj link do profilu bo "full hero" za wiele mi nie mówi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...