Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wygraliśmy z SK K***a - Jankos


Shiniox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie mialem to wrzucic :D

Fajnie ze w koncu wygrali :)

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

totalny brak kultury, gracz ten nie potrafi godnie reprezentować polski na międzynarodowej scenie esportu i powinien zostać zdyskwalifikowany z udziału we wszystkich imprezach esportowych organizowatych przez riot gaming na przynajmniej 6 lat.

Nidzgor_eune_134_1_nozg.png

Opublikowano

Jankos sie cieszyl, w koncu doplyw gotowki xD

 

A tak na serio to mecz był całkiem spoko. Jankos miał powody do "cieszenia sie"

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

totalny brak kultury, gracz ten nie potrafi godnie reprezentować polski na międzynarodowej scenie esportu i powinien zostać zdyskwalifikowany z udziału we wszystkich imprezach esportowych organizowatych przez riot gaming na przynajmniej 6 lat.

Wyobraź sobie jakie to było dla niego szczęście wygrać z SK. Takie słowo to można mu odpuścić :D.

Opublikowano

totalny brak kultury, gracz ten nie potrafi godnie reprezentować polski na międzynarodowej scenie esportu i powinien zostać zdyskwalifikowany z udziału we wszystkich imprezach esportowych organizowatych przez riot gaming na przynajmniej 6 lat.

 

Pamiętaj, że "kur**" oznacza więcej niż tysiąc słów.

Opublikowano

totalny brak kultury, gracz ten nie potrafi godnie reprezentować polski na międzynarodowej scenie esportu i powinien zostać zdyskwalifikowany z udziału we wszystkich imprezach esportowych organizowatych przez riot gaming na przynajmniej 6 lat.

 

Zawryj

 

Polaki wygrały z dobro drużyno więc dobrze, że się cieszą. Na pewno to dla nich wielki sukces, bo pewnie jankos kiedyś nie myślał, że znajdzie się w takim miejscu. Jak najbardziej gratulacje a słowo "kurwa" świetnie opisuje wiele rzeczy w Polsce :)

Opublikowano

Zareagował jak prawdziwy Polak ;-) Jakbyś wygrał z taką drużyną, to byś jeszcze więcej 'niekulturalnych' słów użył ;)

26580661356929583315.png

Opublikowano

totalny brak kultury, gracz ten nie potrafi godnie reprezentować polski na międzynarodowej scenie esportu i powinien zostać zdyskwalifikowany z udziału we wszystkich imprezach esportowych organizowatych przez riot gaming na przynajmniej 6 lat.

Dobra idź bolowcu łamać spacje.

@

Dobrze, że w końcu wygrali, ładnie grali więc się im należało, a tak jak ktoś napisał to kurwa wyraża więcej niż 1000 słów.

graphic.png

Opublikowano

totalny brak kultury, gracz ten nie potrafi godnie reprezentować polski na międzynarodowej scenie esportu i powinien zostać zdyskwalifikowany z udziału we wszystkich imprezach esportowych organizowatych przez riot gaming na przynajmniej 6 lat.

ty i ryby glosu nie maja

Opublikowano

do czego to doszlo zeby sie cieszyc z wygranej nad ocelotem.... brak slow

 

Jakim Ocelotem ? Przecież Ocelote nie gra już w SK.

A SK jako zespół było ostatnio w świetnej formie, wygrali chyba 3 mecze z rzędu, i ROCCAT zakładało, że może uda im się wygrać z FNC, ale z SK pewnie przegrają, więc tym bardziej im się udało.

Opublikowano

totalny brak kultury, gracz ten nie potrafi godnie reprezentować polski na międzynarodowej scenie esportu i powinien zostać zdyskwalifikowany z udziału we wszystkich imprezach esportowych organizowatych przez riot gaming na przynajmniej 6 lat.

 

Typie w każdym temacie twoje posty są tak zj**ane , że aż żal tego czytać. Każdy już to chyba zauważył człowieku po co trollujesz ten dział ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...