Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakładasz nowy serwer? lub szukasz admina? PISZ!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam 18 lat i tak jak w temacie szukam serwa na którym jest otwarta rekrutacja bądź pilnie szukacie admina. Grałem od czasów 1 gimby, aktualnie od grudnia nie gram nigdzie, mam doświadczenie w grze i gram codziennie, więc problemów z moją obecnością na serwerze nie będzie, jeśli jest ktoś chętny to wszelkie info znajdzie na priv pisząc do mnie :D Temat beznadziejny, ale po prostu pierwsza myśl, że może tu prędzej coś znajdę aniżeli szukając osobno pisząc do [HA] :D pozdrawiam :D 

Opublikowano

Szczerze nie  życze Ci żle ale  teraz mało kto bierze ludzi , których nie zna :)

Przedstawienie się napisanie podania nic nie da . 

HA zawsze bierze swoich znajomych co sa w teamie na te stanowiska lub powierza osobo których zna , albo ktoś polecił.

BKHXTTo.jpg


Robię prezentację serwerów /banery / sygnatury i inne 


ZAPRASZAM WWW.MPCforum.PL/ 11 Kwiecień START MPCforum 2 :)

Opublikowano
On oferuje swoje usługi jako Moderator/Administrator, a nie, że szuka serwera do gry.

Otwieram.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie polecam, wyobraża sobie nie wiadomo co, i "podanie" też nie przyciąga uwagi.

Opublikowano

możemy pogadać na ts, styl wypowiedzi to kwestia tego w jakim celu pisze, gdybym rozmawiał bez celu to pisałbym inaczej, poza tym wieku nie wymyśliłbym bo gdybym był tak jak mówisz w 1 gimbazie czyli 13 lat to raczej mój wiek wyszedłby na jaw przy bardziej dogłębnej rozmowie i moja oferta nie miałaby sensu.. a Twój kolejny argument tyczący się nicku jest naprawdę żałosny, nick podałem pierwszy lepszy bo to raczej znaczenia nie ma.. ^^

Opublikowano

Powiem Ci jakie są fakty...

-Twoja oferta jest napisana od tak, bezmyślnie i na "odwal się" - (pisząc coś, zrób to porządnie i z rozumem, bo jak sam napisałeś "Temat beznadziejny, ale po prostu pierwsza myśl, że może tu prędzej coś znajdę aniżeli szukając osobno pisząc do [HA]",

-Jesteś osobą, która nie potrafi składać logicznych i zrozumiałych zdań - (to Cię wyklucza z Forum i częściowo z gry),

i tak dalej...

 

Ogólnie nasze Polskie serwery tworzone są z ekipą, która nie jest przypadkowa. Najczęściej są to ludzie ogólno-wykształceni i utalentowani. Jeżeli chodzi o sens, jak kolega wspomniał wyżej, nikt nie bierze pierwszej, lepszej osoby.

Szczerze mówiąc musisz się bardziej postarać i przekonać osobę, dlaczego ma akurat Ciebie wybrać?

 

 

Mimo to, życzę Ci z całego serca powodzenia i znalezienia sobie stałego miejsca, pozdrawiam. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...