Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie - Serwer tworzenie/zarządzanie zarobki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze dzisiaj chciałem się zapytać jak to jest z prywatnymi serwerami ?

Jeżeli robi się serwer to samemu czy w pare osób ?

Jakie sa wydatki na reklamy i postawienie serwera?

Czy mam szanse się wybić z pośród polskich privów ?

Zaplanowałem swoj serwer na własno ręczne robienie map/mobów i broni oraz itemków  new skile new wierzchy nie ukrywam ,że nie które wziołem z neta ,ale całkiem nowe skile/new smoki duże/małe coś na podobe tego z v2 tylko na innych mapkach inny kolor dmg i drop 1/2 serwera własnej roboty nie wszystko zerżnięte z privów/pl'a kolejną fajną sprawą jest system itemków wogóle inny niż na większośc serwerów zrobiłem itemki normal/milenijne czyli trudne do dropnięcia/epickie bardzo trudne do dropnięcia dajmy na to drop z bossów 1% na drop takiego i legendarne ,które mają bony wrodzone takie jak 50 luda 50 klęcie 50 szycie pz z 20k i szansa z bossów 0.1% new metki inny drop niż ku. (oczywiście serwer nie jest w pełni zrobiony jeszcze kupę roboty przedemną większość to plany) Co sądzicie o takim serwie max 121 lv exp x20 medium drop yang x 50 + sztabki 1kk/2kk i rzadkie po 5kk ?

One hits,one hits runeyylo yea lets go bitches

Opublikowano
Jeżeli robi się serwer to samemu czy w pare osób ?

W parę osób jest łatwiej niż ogarnianie wszystkiego samemu(plików clienta, strony itd.) ale ktoś może cie oszukać i uciec z plikami lub 

jakąś waszą wspólną pracą.

 

Jakie sa wydatki na reklamy i postawienie serwera?

Zależy na jakich stronach, ile tych reklam itd.

Co do postawienia serwera to za dobrą maszynę na 2500 os.

zapłacisz do 800zł + przydałyby się dobre zabezpieczenia jeśli

chcesz żeby serwer trochę postał.

 

Czy mam szanse się wybić z pośród polskich privów ?

Będzie bardzo trudno, ale jeśli masz jakiś pomysł jakiego nikt

nie ma lub nie miał i dużo czasu to jest taka możliwość

 

Ten system itemków to fajny ale jak dla mnie to za mało

by się wyżej wybić na ten moment, popracuj nad plikami

jeszcze trochę ;)

Opublikowano

ok dzięki za opinie

One hits,one hits runeyylo yea lets go bitches

Opublikowano

hehe no spk dzięki

One hits,one hits runeyylo yea lets go bitches

Opublikowano

Co do wybicia. Reklama na yt u solidnych i możesz startować. Graczy będzie sporo.

Dla ludzi ważne że reklama jest. Reszta to chuj. 

hah ,powodzenia z takim myśleniem..  xD

 

Cze dzisiaj chciałem się zapytać jak to jest z prywatnymi serwerami ?

Jeżeli robi się serwer to samemu czy w pare osób ?

Jakie sa wydatki na reklamy i postawienie serwera?

Czy mam szanse się wybić z pośród polskich privów ? TAK , dobry pomysł i ekipa to podstawa

Zaplanowałem swoj serwer na własno ręczne robienie map/mobów i broni oraz itemków  new skile new wierzchy nie ukrywam ,że nie które wziołem z neta ,ale całkiem nowe skile/new smoki duże/małe coś na podobe tego z v2 tylko na innych mapkach inny kolor dmg i drop 1/2 serwera własnej roboty nie wszystko zerżnięte z privów/pl'a kolejną fajną sprawą jest system itemków wogóle inny niż na większośc serwerów zrobiłem itemki normal/milenijne czyli trudne do dropnięcia/epickie bardzo trudne do dropnięcia dajmy na to drop z bossów 1% na drop takiego i legendarne ,które mają bony wrodzone takie jak 50 luda 50 klęcie 50 szycie pz z 20k i szansa z bossów 0.1% new metki inny drop niż ku. (oczywiście serwer nie jest w pełni zrobiony jeszcze kupę roboty przedemną większość to plany) Co sądzicie o takim serwie max 121 lv exp x20 medium drop yang x 50 + sztabki 1kk/2kk i rzadkie po 5kk ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...