Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką linie czołgów wybrać?


Presidente

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym grać czołgami które mają:

-dobry pancerz

-dobre skupianie działa

-dobrą celowność

-szybki bądź średni czas reloadu

 

Zadawane obrażenia mogą być średnie ;)

 

Doradzicie mi coś ;)?

wpr.png

 

Opublikowano

TD/MT/HT? W czym gustujesz :)?

Ogólnie do opisu najbardziej pasują mi Medy niemieckie, do E-50M. 

Opublikowano

MT/HT

 

MT - E-50M - Szybki, dobry do taranowania, celny, szybko skupia, dobry pancerz

HT - E-100 - Świetny pancerz, wolny, lufa celna i szybko skupia, długo ładuje.

 

Najbardziej do Twojego opisu, tak jak mówiłem pasuje E-50M.

Opublikowano

A wszyscy zapomnieli od brytyjskich. Mają wszystkie zalety działa, a pancerz mają tylko:

Valentine AT, Matilda, Valentine, Churchill I, AT 2, Churchill VII, AT 8, Black Prince, AT 7, Caernarvon, Centurion, AT 15, Tortoise.

Opublikowano

Nie zapominaj, że 11 czołgów które wymieniłeś są wolne i dla początkującego się szybko znudzą ^^.

 

Dokładnie, przecież newbie musi jak najszybciej polecieć na bazę przeciwnika, żeby jego staty były jeszcze bardziej czerwone! Jak wolno dojedzie, to przeciwnicy będą już wyświeceni i tylko będzie trzepać dmg, a co za tym idzie, staty i exp w górę :)

Opublikowano

HT - E-100 - Świetny pancerz, wolny, lufa celna i szybko skupia, długo ładuje.

 

Celność: 0.4

Skupianie: 2.9

Reload: około 15-17sec

 

Tiaaaaa... Normalnie wypisz wymaluj czołg który chce...

 

T110E5 przypasuje ci: dobry pancerz, reload 8.25, celność 0.35, skupianie 2sec i mobilny.

Opublikowano

Celność: 0.4

Skupianie: 2.9

Reload: około 15-17sec

 

Tiaaaaa... Normalnie wypisz wymaluj czołg który chce...

 

T110E5 przypasuje ci: dobry pancerz, reload 8.25, celność 0.35, skupianie 2sec i mobilny.

 

Zamiast realodu ma bardzo dobry dmg i pancerz... 

Opublikowano

Zamiast realodu ma bardzo dobry dmg i pancerz... 

 

 

Witam chciałbym grać czołgami które mają:

-dobry pancerz

-dobre skupianie działa

-dobrą celowność

-szybki bądź średni czas reloadu

 

Zadawane obrażenia mogą być średnie ;)

 

Doradzicie mi coś ;)?

Gdzie ty tu [cenzura] widzisz dmg? No gdzie? Bo ja widzę szybki reload, dobrą celność i szybkie skupianie + pancerz. Jedyny warunek który spełnia E 100 to dobry pancerz, ale nie będzie umiał wykorzystać 15cm, więc...

Najlepiej T110E5. Mówię...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...