Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

86 Nowych Ikon Bizuterii / Fiolek / Ulepszaczy


2Glitch2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Druga i trzecia paczka świetna, ikony są fantastyczne.

Mówisz, że z innych gier, można wiedzieć jakich jeszcze prócz PoE i Diablo? :P

Opublikowano

No teraz to ciężko powiedzieć ;] Błądziłem w internecie i jak coś rzuciło mi się w oczy to wykorzystałem ;p Ale zdecydowana większość jest z PoE ( Cała 2 paczka ), z Diablo pamiętam, że wziąłem te fiolki w 1 paczce. KD starałem się zrobić sam, ale nie do końca wyszło tak jak chciałem ;c

Opublikowano

Bardzo fajne ikonki.Przydadzą się.Mam już nawet pomysł jak ich użyje.

Opublikowano

Wykorzystam:

 

#Brązową szkatułkę,worek złota  z 1 downloadu

#Miseczke z lawą,oko,kości,złoto z 3 downloadu.

 

Lajk dla CB.

Opublikowano

Jeśli ktoś chce jakieś ikonki specjalnie dla niego to zapraszam na PW, gdyż nie przewiduję dodawać większej ich ilości do tematu ;3

Opublikowano

Coś pięknego. Szacun że ci się chciało to wyciągać.

Użyję sporo.

Opublikowano

Myslisz ze jak wkleisz cos z epvp to dostanie like , haahahahah

@Up

 

Nie chcę nawet tego komentować, ale jeśli nie zamierzasz z tego skorzystać i zawitałeś tutaj tylko po to aby hejtować to żegnam Cię. 

 

Wyżej napisałem, że ikonki wziąłem z wiki różnych gier mmo, jeśli dalej upierasz się przy swoim to proszę o dowody ;3

 

Pozdrawiam.

challenge_accepted.jpg

epvp - 06-23-2012

zo4rBAP.png

WjANhKD.png

rcEt1je.png

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1958753-new-icon-diablo-iii.html
Pozostałych nie chce mi się szukać, ale są na włoskim forum.

I dla jasności, te ikony są ładne i sam ich używam u siebie na serwerze od ponad roku.

 

Glitch pw. Btw. widze nowe ikonki ^^ no gratki gratki umjętności. :) Lajki polecą :)

No, skila to gość ma... 42 like za kopie z epvp.
Opublikowano

@Inkscape a ty myślisz, że skąd te ikony wzięły się na EPVP ;o Te które ty pokazałeś to ikonki z Diablo, a ja dodałem również inne ;p Jak napisałem, ikony wziąłem z wiki gier mmo, a na EPVP już dawno nie zaglądałem ;c

 

Google:  diablo wiki    - 3 link to moje źródło ;/

Opublikowano

Na ten moment najlepsze ikonki na rynku, stokrotne dzięki.

RazapMQ.png


CHIŃSKI OLDSCHOOL EASY - CLIENT ALA 2008r - KONCEPCJE Z CSYT2, YT2GAME I WIELU INNYCH CHIŃSKICH KLASYKÓW


JUŻ TERAZ NA KERUNIS.PL


125 LV MAX - BRAK ATLANTYDY I NOWYCH MAP - POŁĄCZENIE CHIŃSKICH SERWERÓW Z AUTORSKIMI ROZWIĄZANIAMI

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...