Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][DISS] José Mourinho vs Remover


José Mourinho

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926806-U173186.png

Wyzywający: The Special One ( TSO)
Wyzwany: Remover ( syn trynkiewicza )
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: dysss
Notatka:
Pokaże Ci dziewko jak się dissy pisze
Opublikowano

Zaczynaj, Nakou.
//edit


 

Jose Murincho zrobił to lepiej można powiedzieć że zjadł go, szczególnie pierwszymi wersami


To twoje drugie konto? xD

Opublikowano

Na wstępie zaznaczam że mam ciężkie dłonie,

kto nie zginie po tym wersie polegnie na poligonie,

Całe forum płonie, a ja rozpylam ogień,

Powiem jedynie leszczu że jestem Twoim wrogiem.

Mam problemy z nałogiem, ciągle składam wersy,

Podłoże ten tekst na Twój pogrzeb dla grającej tam orkiestry.

Z pewnością ten pogrzeb nie będzie żałobą, przecież nikt śmieciu nie będzie tesknił za Tobą :)

Rozmawiamy między sobą ?

Więc będę szczery #

NIGDY NA TYM FORUM NIE ZROBISZ KARIERY

Może tylko w gimbach # MASZ UZNANIE SWYCH FANÓW

Klękaj na kolana i obciąg laske panu.

Zanim to uczynisz to umyj żęby,

mój banan nie lubi wchodzić do brudnej gęby.

Skurwysynu wstrętny :) jesteś dla mnie zerem, wytre Tobą dupe,

a potem przerobie na ściere.

Pokonuje bariere, oddycham parą, gdybym miał być papierosem to Ty byłbyś pojarą.

Pojarą?

nawet i lepiej,

nie możesz się ze mną równać bo jesteś zwykłym kiepem.

 

Czekam na odpowiedź # CHWILA CIERPLIWOŚCI.

Po wygranym dissie dostane +10 do zajebistości :D

Opublikowano

 

Masz ciężkie dłonie, za dużo walisz przy gaypornie

Wersy twoim nałogiem? Szkoda że składasz chujowe
To ja tu jestem jak nałóg, ze mną niełatwo wygrać
najeb tu więcej hashtagów! Facebook Ci mózg wyprał
Na e-darling już próbuj znaleźć swoją drugą połowę
bo jak wiking podzielę Cię na dwie części toporem
Lecz niestety, ale nie można dzielić przez zero
Moje teksty jak matematyka, nigdy nie ogarniesz tego
Twój diss to zakłamana fikcja, jak Baśnie Andersen'a,
Rozpylasz tutaj ogień, jak z zapałkami dziewczynka,
Tym wersem Cię rozjebię, bo robię tu rewolucję tekstem
Lepsze dissy od Ciebie składa na wolno Magda Gessler
Twoje skillsy są jak jaja, nie masz ich, musisz udawać
Jak filmy porno, to jest tylko pierdolona imitacja
Nakou, jestem ciekaw skąd Ty wiesz tyle o ssaniu pały
Wspominasz to w każdym tekście, wniosek: jesteś pedałem
Pisz dużymi literami, dalej będziesz małym gnojkiem
I nie rozumiem, po chuj wstawiłeś do tekstu emotikonki

Opublikowano

Jose - chujowe ta hasztagi, niektóre wersy są normalnie napisane, a czasem dajesz 2 do jednej linijki nwm po co. Emoty w tekście? Pierwszy raz widzę coś takiego i jest to chujowe, a szczególnie ten w środku linijki.

 

Remover - kilka wersów jest dobrych, np. ten z toporem, a reszta takie sobie, ani słabe ani dobre. Czasami nie ma rymu nwm czemu.

 

Głos na Removera

Opublikowano

Jose Murincho zrobił to lepiej można powiedzieć że zjadł go, szczególnie pierwszymi wersami

 

Remover miał łatwiejsząsytuacje bo to on odpowiadał na diss ale zrobił to chujowo, pare wersow ma fajnych ale ogólnie to słabo

 

 

Głos na Jose murincho

Opublikowano

Widze ze nakou i jego przydupas bazyl czy jak mu bylo powrocili na forum xD jak te twoje teeksty sa takie marne to idz pisac posty na glamrapie :D jak zwykle w tekscie masz pelno kutasow (pewnie je lubisz) :) remover Ty tez slabo jak na swoj poziom chociaz to wystarczylo w tym pojedynku... magda Gie juz za bardzo oklepanna... glos na removera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...