Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Osu Osu jak w to grać profeionalnie


MałaAmy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

profesionalni gracze uzywaja tzw. tabletów graficznych. nie sa to tablety typu samsung etc ktore dzialaja jak te wszystkie smartfony tylko jest on uzywany do kierowania kursorem poprzez ruch rysika. tutaj masz pare przykladowych aukcji

http://allegro.pl/tablet-wacom-bamboo-fun-medium-pen-touch-cth-661-i4056537373.html
http://allegro.pl/tablet-wacom-bamboo-m-fun-pentouch-cth-670s-i4061725153.html
http://allegro.pl/wacom-bamboo-fun-pen-touch-m-cth-670s-fvat-i4045044976.html
Opublikowano

 

profesionalni gracze uzywaja tzw. tabletów graficznych. nie sa to tablety typu samsung etc ktore dzialaja jak te wszystkie smartfony tylko jest on uzywany do kierowania kursorem poprzez ruch rysika. tutaj masz pare przykladowych aukcji

http://allegro.pl/tablet-wacom-bamboo-fun-medium-pen-touch-cth-661-i4056537373.html
http://allegro.pl/tablet-wacom-bamboo-m-fun-pentouch-cth-670s-i4061725153.html
http://allegro.pl/wacom-bamboo-fun-pen-touch-m-cth-670s-fvat-i4045044976.html

aha dziękuje takim czymś mam sie sugerować a coś taniej nie znajde ;)

 

Opublikowano

Możesz myszką grać oczywiście, ja używam 1600dpi  a  osu mam 1.0x predkosc myszy, podaj swoj nick to pogramy razem :)

Opublikowano

Jest temat osu w dziale anime można zajrzeć często gramy dużo weteranów, gram aktualnie na myszce + klawie i bawię się na hardach, to że kupisz sobie tableta nie da ci nagle skilla ... to jest tylko ułatwienie w grze i  bez odpowiedniego doświadczenia to z tabletem czy bez nawet normala nie zrobisz. Nie wspominając że są w topkach gracze grający na klawiaturze + myszce a nawet jest kilka osób które grają na samej myszce i w sumie nie wiem jak to robią ale trzeba mieć talent.

NJxbd4x.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...