Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam czy oplaca sie kupic konto? 35lvl z bojem


silnybicu000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daje jeszcze raz linka, czy mod moze nie szalec i nie usuwać? raczej nikomu sie nic nie stanie, a ktos moze pomoze

 

Nie robimy wyjątków.

//King

Opublikowano

Nic ciekawego tam nie masz, 35 lvl wbić to jest kwestia paru h, już Ci się bardziej opłaca kupić za te 100 zł yangi. To co jest tam ciekawe to tylko śmierta oraz rib, a przy odrobinie szczęścia możesz sobie wymixować coś lepszego. Tak, że moją opinie znasz - lepiej kupić yangi niż te konto. :)

 

P.S zobacz ile kosztują na Negrosie itemki z hp 1,5 - 2k hp i ebo +9 

Opublikowano

jednak bojowiec to troche zabawy,a itemki bym musial sprawdzic ebo cos kolo 25kk, buty pewnie z 30kk,

 

zobaczymy co inni napisza, ale dziekuje za opinie

Opublikowano

Po 1 Kolega z aukcji nie długo zostanie zbanowany bo nie zakrył nicku postaci (prawdopodobnie)

Po  2 wartosć eq 

buty 20kk

ebo 20

branza 8

necyk 13

fms 28/30

zbroja 25

tarcza/żelak= 12

128kk

wiec 55 zł...

więc chcesz za postać 35 lvl z bojem i marnymi skillami płacić 100 zł +(bo piszę wyraźnie, że wycenia na 160/180 zł) :)

ODRADZAM I WYGANIAM ! :)

gram na solarze od ponad roku... 

I nie wiem skąd wziąłeś ceny ebo 25kk a butów 30kk :O godzina 16/18 i takie buciki dostajesz po targowaniu za 15kk nawet. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...