Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NEWS - Mount&Blade II: Bannerlord - Coraz bliżej!


MrArek1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Mount & Blade II: Bannerlord jest coraz bliższy ukończenia!

clash_of_the_titans_11032014_s.jpg

 

Ruchy w grze będą teraz bardziej realistyczne. 

tavern_screenshot_14032014_s.jpg

 

Mapy z wieloma szczegółami

 

 

twdd_02_khuzait_village_brush.jpg

 

twdd_02_battanian_town_noon.jpg

twdd_02_battanian_town_night.jpg

(wreszcie noc bardziej taka "ciemna"  <3 )

 

 

Jak i grafika. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać ukończenia prac. Poniżej będzie kilka ss'ów z gry.

 

twdd_wb_bl_comparison_hair_fix.png

Porównanie grafiki z M&B, a M&B II

 

twdd_03_inventory.jpgSklep

 

twdd_04_aserai_siege_2.jpg

Zdobywanie zamku

 

twdd_04_aserai_siege_1.jpg

Obrona zamku

 

Swoje opinie i informację dot. Bannerlord'a piszcie w komentarzach!

 

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony M&B

 

 

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

Mam nadzieję, że zadebiutuje na Steam tak samo jak pozostałe części, które posiadam,. Ja się w płyty nie lubię bawić, więc dla mnie liczą się tylko gry Steam, Origin, Uplay itp. :-) 

76561198093115115.pngAddFriend.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Rozumiem że gra jeszcze nie została wydana :P

 

Po Screenach widać że gra będzie o wiele wiele lepsza,nie tylko ze względu na grafikę ale również na nowości związane z samą fizyką gry...

Będzie można np. rozrzucać ze stołów stojące tam garnki,warzywa itp.

Przyjdzie nam z pomocą nowy silnik oraz poprawiony system walki (choć nie będzie on odbiegał o poprzedniczki)

 

No mam nadzieję że gra wyjdzie jak najszybciej

11t3m1e.jpg

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

WOW! Nie mogę się doczekać, jak myślicie czy twórcy myślą coś o konsolach?

Mam nadzieję, że wyjdzie na konsole najnowszej generacji(Ps4 i XOne) to wtedy instabuy bez patrzenia na wymagania ;)

Żywię też nadzieję, że nie przesadzą z grafiką, albo odpowiednio zoptymalizują wszystko bo w walkach 100 woja będzie hmm... Ciężko z fpsami :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nigdy to nie przebije jak dla mnie klimatu Skyrima, aczkolwiek zauważając ich pracę nad projektem jestem zadowolony. Przynajmniej grafika nie będzie taka jaka była... :)

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Łohoho, wygląda wyczepiście, mam tylko nadzieję że nie przesadzą z wymaganiami sprzętowymi bo mój komp jest taki trochę.. ehm.. przestarzały :L

Opublikowano

Grafika mnie jednak nie przekonuje na ss'ach, ale myślę że będzie to gra bardzo udana pod względem jedynki.

1583214294267341314985.png

 

by

 

Ziółko.

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...