Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| ☆ | Starożytna Masakra [ Ala' Kwadratowa Masakra ] | ☆ | Reaktywacja | ☆ | 20 slotów | 24/7 | ☆ | TeamSpeak: brutals.eu | ☆ |


Graihia

Starożytna Masakra  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. | Składanie Podania.

    • Złożę podanie oraz wejdę na TeamSpeak'a.
      27
    • Zastanowię się jeszcze nad złożeniem podania.
      3
    • Nie złoże podania. Nie lubię takich serwerów.
      1
  2. 2. | TeamSpeak3 ( Bez niego nie pograsz )

    • Mam ten program
      29
    • Zainstaluje
      0
    • Niestety nie mam i nie zaistaluje
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nick: EyWidzeCie

 

Wiek: 16lat

 

Ogarnięcie: W miare dobre:)

 

Griefowanie:No pewnie ze nie

 

Dlaczego Ty(think): A czemu nie . Jestem fajny ogarniam i lubie takie typy serwerów

 

Nick: DeDosek

 

Wiek: 14lat

 

Ogarnięcie: Ogarniam jak zrobic kilof

 

Griefowanie: tylko idioci to robią czyli ja nie

 

Dlaczego Ty(think); Bo lubie takie typy serwerów i chciałbym na takim zagrac :)

Opublikowano

Nick: Zmora


Wiek: 12


Ogarnięcie: Jestem ogar 


Griefowanie: Nie grifuje.


Dlaczego Ty: ​Lubie grac na takich serwerach minecraft !


Opublikowano

c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


@up all


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


 


Dodani, już wscześniej, zapomniałem napisać  xD.


 


Rekrutacja jeszcze trwa, jest pełna lista, ale jeszcze dodajemy  ;)


 


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


Opublikowano
 


 


Nick: MARVIN_PL oraz 27Pablo


Wiek: 15 oraz 17 lat


Ogarnięcie: 10/10


Griefowanie: Zależne od humoru


Dlaczego Ty:?  Bo nudzi nam sie i nie mamy z czego nagrywac ;p


Opublikowano

Nick:M3doza


Wiek:14 lat


Ogarnięcie:10/10


Griefowanie:10/10


Dlaczego Ty:?Jestem ogarnięty , nie grifuję , Lubię grać w minecrafta. Lubię poznawać nowych ludzi.


Opublikowano

Nick: Seco


Wiek: 15


Ogarnięcie: No jasne... 10/10 :D


Griefowanie: Zależy... takie małe ,,psikusy" to tak, ale bez przesady :P


Dlaczego Ty: Więc tak... jestem bardzo przystojny, umięśniony, mam poczucie humoru, znam się na ,,fachu" (minecraft), mam mikrofon i ts3, dużo czasu poświęcam na grę i grałem już na tego typu serwerach więc nie będzie pytań ,,co robić" itd. na koniec chcę dodać, że jestem zajebisty. :P


Opublikowano

Nick: Blady
Wiek: 21
Ogarnięcie: Nie ogarniam tego podpunktu.... Jeśli chodzi o minecrafta, to tak ogarniam ;)
Grief: W tym wypadku przyjmuje zasade, oko za oko. Z mojej strony może będzie kilka niespodzianek, ale nie na wielką skale i nie w celu wkurwiania :>

Dlaczego ja?: Hmmm, nudzi mi sie po pracy, jestem kreatywny i wg. znajomych mam jakieś tam poczucie humoru więc postanowiłem reaktywować swoje zamiłowanie do minecraft'a z przed lat. Może coś z tego będzie.  Szukam jakiegoś ogarniętego małego serwera gdzie nie ma najebane od groma zasad i gdzie panuje jakaś przyjemna atmosfera między graczami.

sygnae.jpg

Opublikowano

Nick: Fraguu


Wiek: 14


Ogarnięcie: Duże


Griefowanie: Nie


Dlaczego Ty:  Poniewasz szukam takiego serwera od zawsze posadam ts3 i skype czesto wbijam wyrazam sie z kultóra i pewnym zdaniem ! ps. mam dobre mikro :)

Opublikowano

c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


Odświeżam


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


 


Rekrutacja wznowiona ;)


Wszystkich chętnych zapraszam na TS'a.


U nas się nie znudzicie ;)


 


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


Opublikowano

Imię: Jakub

Nick: ZarazZdedasz
Wiek: 13/14 - Rocznik 2000
Griefowanie: Znam dużo armatek z serwerów hardcore (grało sie 1,5 roku na skkf)
Ilość czasu jaki możesz spędzić na serwerze: Zalezy od dnia i sprawdzianow.
Opublikowano
 Imię: Ryszard

 Nick: rychuPL

 Wiek: 13

  Griefowanie: 0

  Ilość czasu jaki możesz spędzić na serwerze: Duża ilość czasu...

graphic.png

Opublikowano
  Imię:Arek / Aro  - jak wolicie - lepiej MonsterQ
 Nick: MonsterQ
 Wiek: 16
  Grief: what else ??? ... bez przesady ;'d

  Ilość czasu jaki możesz spędzić na serwerze: zalezy od dnia ;d nauka te sprawy , ale jak mam czas to gram

Opublikowano

Imię: A po co ci to? :D Podam jak się dostanę, choć nie wiem po co komu moje imię :p


Nick: Splatii


Wiek: 14 


Ortografia: 90% poprawności


Przeklinanie: Zdarzy się ale nie często 


Zabijanie: Nie lubię pvp i sam nie zabijam innych


Griefowanie: Nie griefuję bo szanuję pracę innych


Ilość czasu: Coś koło 1h - 2h


Opublikowano

Nick:Darkaptur


Wiek:15


Ogarnięcie:Duże .


Griefowanie:Nie :D


Dlaczego Ty:? Chce zobaczyć jak tam wasz serwer mc i zostanę stałym graczem :]


xTabwwt.png

Opublikowano

                    PODANIE
Imię: Kuba

Nick: Dzokersol

Wiek: 17 lat

Grief: Nie

Ile czasu spędzę na serwerze ? : W weekendy dużo ! A w środku tygodnia to różnie
 

Opublikowano
  Imię: Dawid Menel

 Nick: MarceloSSG

 Wiek: 16

  Grief: Jestem z hc skkf, więc oczywiście

  Ilość czasu jaki możesz spędzić na serwerze: 5 minut tygodniowo 

Opublikowano
  Imię:Tomek

 Nick:GanksterPL

 Wiek:14

  Grief:nigdy

  Ilość czasu jaki możesz spędzić na serwerze: 2-4h na dzien :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...