Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| ☆ | Starożytna Masakra [ Ala' Kwadratowa Masakra ] | ☆ | Reaktywacja | ☆ | 20 slotów | 24/7 | ☆ | TeamSpeak: brutals.eu | ☆ |


Graihia

Starożytna Masakra  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. | Składanie Podania.

    • Złożę podanie oraz wejdę na TeamSpeak'a.
      27
    • Zastanowię się jeszcze nad złożeniem podania.
      3
    • Nie złoże podania. Nie lubię takich serwerów.
      1
  2. 2. | TeamSpeak3 ( Bez niego nie pograsz )

    • Mam ten program
      29
    • Zainstaluje
      0
    • Niestety nie mam i nie zaistaluje
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

517295mariusz1.pngCzujesz się znudzony bo nie możesz znaleźć fajnego serwera lub gdzieś pograć, właśnie go znalazłeś. Starożytna Masakra to serwer który nie powinien znudzić się tobie po paru dniach lub tygodniach, z wiadomej okazji, otóż to co parę dni lub tygodni, w zależności ile będzie osób organizujemy bardzo fajne EVENTY na których na pewno się tobie nie znudzi ponieważ będą tam różnego typu parkury, oraz wiele innych rzeczy do wygrania jest masa bardzo przydatnych przedmiotów.

Więc jeżeli szukałeś od dawna takiego serwera to nie krępuj się, złóż podanie, wbij na TeamSpeak'a, porozmawiaj, zagraj oraz spędź miło czas z naszym serwerem. Nie czekaj, złóż podanie i wbij na TeamSpeak'a.

 
300111informacje.png
Serwer postawiony jest na dobrej maszynie.
 20 slotów Zwiększamy ciągle.
 Dysk SSD (10gb) co powoduje szybsze generowanie się świata.
 TS3: Brutals.eu Kanał starożytna masakra (Vip 2)
 Hosting: 24/7
 Wersja gry: 1.6.2 ale planowana zmiana na 1.7.2.
 IP serwera zostanie podane po rekrutacji.353403wzor.png
  Imię:
 Nick:
 Wiek:
  Grief:
  Ilość czasu jaki możesz spędzić na serwerze: 263992drop.png
>---------------------------------------------<
>- Bez Fortunki -<
>---------------------------------------------<
 Diament: 0.7%
Szmaragd: 0.9%
Złoto: 1.2%
Żelazo 1.2%
Węgiel: 1.8%
Redstone: 1.0%
Lapis: 1.0%
 
>---------------------------------------------<
>-  Fortunka -< 
>---------------------------------------------<
 
Diament 1.0%; Ilość: Od 2 do 1 diamentu
Szmaragd 1.3%; Ilość: Od 3 do 1 szmaragda
Złoto: 1.5%; Ilość: Od 3 do 1 złota
Żelazo: 2.5%; Ilość: Od 3 do 1 żelaza
Węgiel: 2.5%; Ilość: Od 3 do 1 węgla
Redstone: 1.6%; Ilość: Od 3 do 1 redstona
Lapis: 1.6%; Ilość: Od 3 do 1 lapisu
 
>---------------------------------------------<
841157admin.png
(Administrator) RainbowDusk
 (Administrator) MrMaciox
 (Moderator) 19ALWIN96
 
Opublikowano

Nick: FruitTerminator

Wiek:17

Dlaczego ja? Ponieważ chce zobaczyć jak ten serwer będzie działał jak będzie spoko to będę grał a jak nie będzie spoko to nie będę grał proste? Tak? Dziękuje.........

Opublikowano

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na TeamSpeak'a.

 

@edit

 

Nowa formuła podania w głównym poście

Opublikowano

Zapraszam na teamspeak fajna atmosfera

Pikix245

Wiek:15

Ogarnięcie:Umiem się zachować

Grief:Niee,spokojnie

Dlaczego Ja?:Lubie sobie pograć na takich serwerach jestem też ogarnięty i będe oczywiście nagrywał ;)

Opublikowano

Nick: VenirPL

Wiek: 16

Ogarnięcie: Oczywiście ;d

Griefowanie: Jak najbardziej umiem. Ale po co?? :P

Dlaczego Ty:? Uwielbiam ta gre ;p

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

@up 

VenirPL oraz Pikix245 zostali dodani. 

Dlaczego :? Ponieważ wbili na TeamSpeak3 i potwierdzili że złożyli podanie.

Opublikowano

Nick: KacerW


Wiek: 13


Ogarnięcie: Jestem ogarnięty.


Griefowanie: Nie grifuje.


Dlaczego Ty: ​Lubie grać na takich serwerach z innymi by pobudować sobie be żadnych cuboidów itp. 


Opublikowano

Nick:LaYuPL


Wiek:17


Ogarnięcie:Duze .


Griefowanie:Nie :D


Dlaczego Ty:? Chce dlatego ze bylem na starej edycji,i chce pograc na kwadratowej masakrze takiej jak tej ;)

EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Opublikowano
c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


Wzór podania:


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg

 


Imię:


Nick


Wiek:


Ortografia:


Przeklinanie:


Zabijanie:


Griefowanie:


Ilość czasu:


 


(nowa formuła podania)



 

c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg

Opublikowano

Moje podsumowanie:

Serwer ogółem jest ok na ts jest meeega śmiechu,admini ogarnięci ale jest 1 minus

powinny być teamy ponieważ dodało by to zawsze jakieś zabawy a i tak gracze sie już podzielili, można było by zrobić jakieś śmieszne eventy na dissy lub na śpiewanie

lecz admini tego nie chcą,lecz gdy pytałem się graczy im to odpowiadało

 

Moja ocena:

8/10

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Nick: JestemJakub


Wiek:16 (rocznikowo 17) 


Ogarnięcie: Bardzo dobre :)


Griefowanie: Absolutnie nie:)


Dlaczego Ty:? Jestem ogarnięty, grałem na poprzedniej edycji, byłem dobrym Liderem Blue, umiem stoniarki robic,obsydianarki ITD.


Opublikowano

Nick:MineQuattro

Wiek: 16

Ogarnięcie: Jestem raczej ogarnięty ale od czasu do czasu mam odpały.

Griefowanie: W życiu nie splamiłem swojego honoru ową czynnością.

Dlaczego Ty?: Tego nie wiem dlaczego ja więc napiszę troszkę o sobie. Nazywam się Piotrek mam 16 lat jak już wyżej napisałem chodzę do pierwszej klasy technikum do klasy o profilu elektronik. Interesuje się głównie komputerami ale też trochę siatkówką, w minecraft gram od alphy 1.2.6 czyli od dodania dyń czyli jestem w minecraft'cie weteranem. No tyle ode mnie decyzję o dodaniu na WhiteList zostawiam osobie sprawdzającej podania.

Opublikowano

Nick: Sathid

Wiek: 16 lat

Ogarnięcie: Jestem jak najbardziej ogarnięty.

Griefowanie: Jeśli chodzi o grief to tylko jeśli autor danej budowli się na to zgodził, lub jeśli panuja "stan wojenny"

Dlaczego Ty: Właśnie ja, bo mogę wprowadzić na serwer troszkę humoru i prowadzić fajne eventy :) Chętnie pomogę też administratorom.

 

Z niecierpliwością czekam na rozpatrzenie :)

db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Opublikowano

Nick: MrHardCorowy


Wiek: 13


Ogarnięcie: Jak na swój wiek jestem ogarnięty np. nie wyzywam każdego tylko dlatego , że padłem czy coś.


Griefowanie: Nigdy nie griefowałem i nie bd.


Dlaczego Ty: Ja ponieważ lubię takie typy serwerów,można poznać nowych ludzi i fajnie i mile spędzić czas.

87d8.jpg

Opublikowano

Nick:Recconet

Wiek:15

Ogarnięcie:Tak :)

Griefowanie:Nie griefuje.

Dlaczego Ty:Bo lubię tego typu serwery i grałem już na takich :)

Opublikowano

Nick:Harger


Wiek:15


Ogarnięcie:Wystarczające.


Griefowanie:Każdy odpowie że nie , logiczne szydło z worka wychodzi po czasie...


Dlaczego Ty:? Podobało mi się kiedyś jak i teraz mam nadzieje bedzie w porządku :D;)

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


@up


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


 


Dodany, już dawno xD.


 


Rekrutacja jeszcze trwa, jest pełna lista, ale jeszcze dodajemy ;)


 


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


 


 


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


@down


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


 


Dodany ;)


 


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


Opublikowano

Nick: Maszejek

Wiek: 16

Ogarnięcie: 90%

Griefowanie: Nie

Dlaczego Ty: Poniewaz się nudze. Pogralbym na fajnym serwie z ogarnieta ekipa bez 10 latkow. :)

Opublikowano

c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


@up


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


 


Dodany wczoraj.


Zapraszam wszystkich na ts'a. 


 


Chcesz pograć, złóż podanie i wbij na TeamSpeaka ;)


 


c07770effd2078e6dd32c77f82d16eec_1.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...