Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Serwer Hamachi. Już wkrótce. Zobacz prezentację!


GAnara

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Chciałbym zapowiedzieć, że za kilka dni, tygodni powstanie serwer SMt2 .

Dlaczego SMt2, a nie Novartis?
Otóż serwer SMt2 to poprawiony Novartis. Jest On praktycznie dla wszystkich! Client to tylko 516 mb...

Jaki typ serwera?
I tu pojawia się problem... Wiele myśli pokłada się na zostawieniu plików easy/pvp. A moze easy/exp/pvp? Prosiłbym o sugestie wraz z uzasadnieniem pod tematem.


Tymczasem...

Krótka prezentacja serwera.

 


 

 

Weryfikacja.
 


1jpg_ernwhea.jpg
 
 2jpg_ernwhwp.jpg 

 

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Opublikowano

Na 100 %

Zagram :)

Poszukujecie Gm/Pomocników ?:)

 

Wszystko zależy od ilości graczy na serwerze. Im więcej graczy, tym więcej rąk się przyda.

 

Pozdrawiam.

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Opublikowano

dobra jak nie ma jeszcze dokladnej daty startu to moze macie date kiedy padnie ? xD sory ale nie pisze sie na to,ale ? moze zagram :D (moze)

86226145013474567463.png

Opublikowano

POLECAM SERWER ! pierwsza edycja nie wypaliła ale ten wypali !!

 

GAnara powodzenia,  na serwerze zawitam 

 

oczywiście jeśli byś potrzebował dodatkowych rąk do pomocy to się zgłaszam kontakt pw lub gg 1522507

Za duża sygnatura.

Opublikowano

Rejestracja na serwerze !

 

Strona w pełni stworzona przeze mnie ! ( styl win 8 )

 

 


Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Opublikowano

Podoba mi się. Jak na Metina - podoba mi się grafika, lecz bardziej widział bym Dedyka. Jak się miewa kwestia map? Ile ich będzie? Osobiście, chciał bym serwer, w którym o eq nie jest trudno i trzeba expić - najlepiej raty na poziomie serwera Diamond MT2 (który jest obecnie off). Serwery czysto pod PvP szybko się nudzą - bynajmniej mi. Co do bonów, to całkowita eliminacja bonów 6/7. Jak wszystko będzie ok, to chętnie zagram.

17052109001382846035.png


Opublikowano

@ up. Dziękuję za sugestię, na pewno zostanie ona uwzględniona w procesie tworzenia serwera. Dziękuję. 

 

 

@ topic. ~ ref

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Opublikowano

Ja bym proponował easy/pvp na 100% zagram tylko żeby było dużo ludzi :) Moglbys podać mi strone servera? czy jeszcze nie jetst w pełni gotowa?

Opublikowano

Kiedy bdz. strona serwera ? ;d

 

Dlaczego pytasz ?

@ ref

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Opublikowano

GAnara zawitaj do mnie na TS'a: TS3.MPGHServer.pl mam prarę pytań i propozycji dla Cb.
To nie jest reklama TS'a tylko chcę kontakt z osobą UP więc podałem.

Opublikowano

Zagram tylko pytanie , ile będzie sieci hamachi?

Czy GM nie będzie dawał "Kumplom" Itemków , np. Ulepszaczy nie wiem co jest unikatem :P

Czy nie będzie navi?

Kto będzie miał dostęp do bazy ? GA czy Wszyscy GM?

graphic.png

Opublikowano

Zagram tylko pytanie , ile będzie sieci hamachi?

Czy GM nie będzie dawał "Kumplom" Itemków , np. Ulepszaczy nie wiem co jest unikatem :P

Czy nie będzie navi?

Kto będzie miał dostęp do bazy ? GA czy Wszyscy GM?

Witam. Sieci będzie około 70, mam nadzieję wystarczy.

Nie, administrator, czyli ja mam tylko i wyłącznie dostęp do bazy . I nikt nie ma prawa rozdawać itemków. Takie czynności są kontrolowane, wszystkie czynności gma są zapisywane w odpowiedniej tabeli w systemie.

Navi nie będzie ;) . Pozdrawiam i zapraszam na serwer :)

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Opublikowano

Witam. Sieci będzie około 70, mam nadzieję wystarczy.

Nie, administrator, czyli ja mam tylko i wyłącznie dostęp do bazy . I nikt nie ma prawa rozdawać itemków. Takie czynności są kontrolowane, wszystkie czynności gma są zapisywane w odpowiedniej tabeli w systemie.

Navi nie będzie ;) . Pozdrawiam i zapraszam na serwer :)

Zapisywane w tabeli? Pompa! ^^ Logiczne ze nikt nie ma prawa rozdawac itemow, po co ci serwer jak nie masz swojego unikalnego projektu?

 

@anty Najlepiej dac 15 lv max exp dac 0.1% do PL i eq ulepki zeby dropily z metkow 1% szansy na drop oraz 1% szansy na ulepszenie ;)

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...