Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zrobić Serwer Typu Newlongju? ;] Bez Instr?


Poprozycja  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobi? serwer Typu Newlongju ?

  2. 2. Doda? Bojowca?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam plany Zrobić serwer typu Newlongju.

Ale.. Chcę sprawdzić czy ktoś byłby zainteresowany Takim Serwerem;]

 

Oczywiście Niektóre Rzeczy będą spolszczone.

 

Mam jedno Pytanie Odnośnie Newlongju.

Jaki tam był mniej więcej drop yang? :)

 

Serwer już powstał.

Pierwsza sieć to:

3odaKru

hasło:

12345

Jedna sieć na razie wystarczy.

Następne będą Później, gdy Zapełni się pierwsza sieć.!

Spolszczenie, i reje znajdziecie tu ! :[TUTAJ!/"]

Jest to Reklama mojego starego Serwera hamachi.

Ale Inne są tylko sieci i serwer ! :)

 

Gramy na SHINSO >>Czerwoni<<

Opublikowano

Pewno ze tak dla mnie Nl2 byl najlepszym serwerem jaki zanlem nie za latwy ale tez nie za trudny ;)

2v93yw3.jpg

59649-vader.gif

Opublikowano

no ja bym oczywiscie zagral a yangi to dropily tam z psow okolo 1k z dzikusow cos 15k cos takiego :P a i 3 reka na start ^^

kalik.png

Opublikowano

@up tak ale zrob za 500k np ;D a do zmiany za 250 :D

 

//edit instr mozesz dodac ale po 100k np i egzo i rada po 2kk za 200 sztuk :)

Opublikowano

zrób tak że is będzie taki jak na insomni czyli za ileś tam grania dostajesz ileś tam sm i w is żeby można tylko było kupic to coś do dodania bonów

piotr662.png

progskeet-banner.jpg

NIE PRZERABIAM KONSOL PS3!!!!

Opublikowano

@up jak insomnia to nie bo lepiej juz w pLa grac niz na takim serwie ;D

 

Niee instr nie bd ;p Bony mogę dodać z takimi bądź wyższymi cenami ;]

Opublikowano

Nie chodzi mi że raty takie jak na insomni tylko is czyli za 1 godz grania dostajesz ileś tam sm

piotr662.png

progskeet-banner.jpg

NIE PRZERABIAM KONSOL PS3!!!!

Opublikowano

Instrukcje po 500k, egzo po 250k za sztuke, a rad niech nie będzie :P ale rób jak chcesz. ; )

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Opublikowano

Chcę zrobic serwer typu newlongju na Plikach z Insomni.

Gdyż najlepsze chwile wspominam z Newlongju schinso.

Tam też będziemy grać.

Serwer startuje dzisiaj/Jutro :)

NPC trochę inne niż na Newlongju.

Ale powinno się spodobać Fanom Newlongju:)

Nazwą Serwera zostanie 3odaKruMT2.

Skąd nazwa?

Stąd że uwielbiam 3ode :D

A tu link do Jednej z ich Wyjebanej Piosenki.

 

Zrobić Bojowca na Początek??

 

 

Prosze o Off Topic :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...