Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań na temat plików by terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż mam kilka pytań na temat plikach by terenzo

 

1) jak założyć stronę typową pod Hamachi czy musze np pobrać strone która jest pod Hamachi i wrzucić prze FileZille na serwer

 

2)

"- Nie tworzą się konta tworzone przez stronę www?

Tabela account.account wymaga uzupełnienia każdej kolumny, ale niestety nie wszędzie są ustawione wartości domyślne (które pobierane są, gdy wartość nie jest podana w zapytaniu). Bez wartości domyślnej, mysql nie wykona poprawnie zapytania i rekord nie zostanie dodany do tejże tabeli." o co z tym chodzi czy jeśli wgram strone to nie bd mógł sie rejestrować ?
 
3) 

 

"- Itemy, które powinny mieć średnie obrażenia i średnie umiejętności nie mają ich?

Wykonujemy poniższe zapytania w bazie player, konwertujemy do plików tekstowych i przenosimy do mt2/db/*"
UPDATE item_proto SET addon_type=-1 WHERE vnum>=180 AND vnum<=189;
UPDATE item_proto SET addon_type=-1 WHERE vnum>=190 AND vnum<=199;
UPDATE item_proto SET addon_type=-1 WHERE vnum>=290 AND vnum<=299;
UPDATE item_proto SET addon_type=-1 WHERE vnum>=1130 AND vnum<=1139;
UPDATE item_proto SET addon_type=-1 WHERE vnum>=1170 AND vnum<=1179;
 
Jak zrobić te zapytania gdzie mam wprowadzić i czy "mt2/db/" znajdują sie w plikach na serwerze
 
4)
 
- Itemy nie mają odpowiedniej ilości slotów i nie mają iskierek na +7/8/9?
Wykonujemy poniższe zapytania w bazie player, konwertujemy do plików tekstowych i przenosimy do mt2/db/*
 
Gdzie znajduje sie mt2/db 
 
 
to na tyle prosił bym o odpowiedzi z góry dzieki i pozdrawiam
 
Opublikowano

1. Standardowo wrzucasz stronke bo te pliki jej nie mają

2.klikasz.PPM na tabelke accoun i masz edytuj i wz edzie recznie ustawiasz.wartosci domysle.... Ja to na wyczucie robilem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...