Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

zy ten komputer wystarczy do płynnego nagrywania z mc.skkf.net /


Gość Kamil K.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam , otóż nie dawno zacząłem grać na skkf-ie i chciałby prowadzić z niego serie..

Chcę by całość trzymała się kupy i była płynna dlatego chcę was się zapytać czy na tym kompie będę mógł liczyć na nagrywanie 720p/1080p w 60 fps bez spadków . Dodatkowo jakim programem nagrywać ? 

 

Komputer : 

Procesor : AMD Phenom II X6 3,7 MHz

MoBo : GIGABYTE 990FXA-D3

Grafika : SVGA ATI Radeon 6850OC 1GB

Pamięć RAM : 2X4GB KINGSTON CL9 1333

Opublikowano

z programow

-mirillis action (jakos tak sie nazywa ;D)

-standardowo  fraps

-a jak masz nvdia  to mozesz nagrac   shadow play (nagrywałem bf4 tak dla testu i spoko programik :) )

nagraj sobie testowy film i zobacz jak wyjdzie nie zapomnij w programie ustawic 60 fps itp

Opublikowano

A czy do SV ( Sony Vegas ) są jakieś dobre ustawienia pod edit ?

Opublikowano

Zależnie czy korzystasz z oryginalnej wersji bądź spiraconej. Na spiraconej często crashuje, a ustawienia to normalne.

Nie ma lepszych i gorszych. Jedynie co to ustaw 'video quality - best' i 'sound quality - best'

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...