Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wychodzenie z gówna jakim jest brąz


Michios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka jak w temacie , będe tu wrzucał trochę ss z gier :) ( Normalnie mam Silver IV.To konto zostało stworzone specjalnie dla zabawy).

 

ss1.jpg

ss2.jpg

 

 

sygna.png

Opublikowano

Tak jakby patrząc na staty i farmę to ten brąz to twój dom xD

Farma tragiczna 160 farmy? 180, ale w 20min to jeszcze...

Myślę, że wyjdziesz, ale w brązie to się ma staty jak na botach, wiem bo sam z tego wychodziłem.

Opublikowano

Gra trwała 20 Minut czy tam 21 , w dodatku mój "pro elo elo" sup kradł mi miniony :D

 

 

sygna.png

Opublikowano

Wyjście z brązu to nic, wyjście z srebrnego brązu, to jest kurwa osiągnięcie!

 

@

Powodzenia, a tak btw. screeny nie śmigają cosik...

graphic.png

Opublikowano

ha ha ha dowaliłeś z ss

 

wejdź : fotosik.pl i tam wstaw. :)

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Opublikowano

Wyjście z brązu to nic, wyjście z srebrnego brązu, to jest kurwa osiągnięcie!

 

@

Powodzenia, a tak btw. screeny nie śmigają cosik...

Co ty możesz wiedzieć, ja kur*a na takich noobów trafiam że jak i tak wygram linie to lost bo jak ja pchne 1 turteta to oni juz maja po np 0/6 więc nie widzę w tym sensu ;p. Dziś grałem gragasem mida na kate i ja maiłem farme 40 ona 15 i co z tego? Ich jungler siedział cały czas na midzie a nasz strzelił focha bo on chciał sobie pójść mida i ani raz nie zgankował kate. Ale to są brązowe plejsy i tego nikt rozumem nie ogarnie, meczyk akurat nagrałem i z kumpel miał beke oglądając go co oni tam wyprawiali np gdy ja roomowałem bota to lucek stał pod wieżyczkom. Teraz tylko duo będę grał bo tylko diament mogą solo wykierować  takich debili na jakich ja trafiam bo to przesada że od 2 spadłęm z powrotem do 5...

Kurde ale się spisałem ;d

 

@Topic

A tak wg popraw linki w img bo nie działają

Opublikowano

Wyjście z brązu to nic, wyjście z srebrnego brązu, to jest kurwa osiągnięcie!

 

@

Powodzenia, a tak btw. screeny nie śmigają cosik...

 

Zaczynałem Sezon 4 z B3, teraz jestem GV, kiedy dostanę mojego achievementa?

 

 

 

Powodzenia, brąz to izi gejm, cały przeszedłem na serii wygranych.

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tak przyznaje się ale tylko do wyjscia z tego syfu.Teraz normlanie gram bez tego gówna do golda :)

 

 

sygna.png

Opublikowano

Tak jakby patrząc na staty i farmę to ten brąz to twój dom xD

Farma tragiczna 160 farmy? 180, ale w 20min to jeszcze...

Myślę, że wyjdziesz, ale w brązie to się ma staty jak na botach, wiem bo sam z tego wychodziłem.

Nie pisz takich rzeczy bo sam lepszy nie jesteś. 

 

Co do tematu weź wrzuć ss'y na inny hosting bo nic nie widać.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...