Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak grać na jednym monitorze, a na drugim przeglądać internet?


Tymin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam,

postanowiłem podłączyć drugi monitor do komputera, ale gdy odpalam grę to włącza się ona na dwóch monitorach i przy kliknieciu na pulpit na drugim minimalizuje się ;/. Czy można zrobić tak aby na jednym monitorze była gra np. CS 1.6 a na drugim przeglądarka?

Posiadam Windows 7 64bit i kartę graficzną Nvidia GTX760.

Opublikowano

Nie ma tak. Na jednym masz grę, a na drugim obraz np z pulpitu. Jak klikasz na drugi to automatycznie się minimalizuję, tego nie da się zmienić. Miałem tak samo, długo nad tym siedziałem, nie znalazłem żadnego rozwiązania. Jedyna to gra w oknie.

Opublikowano

można w sumie programowo to załatwić ale kosztem spadku wydajności gry od 20 do 30% co praktycznie jest nieopłacalne

 

od tego też niektóre gry maja opcje trzecią dostępną typu pełny ekran w oknie albo podobną

 

p.s. łatwiej puścić i oglądać  film na drugim ekranie niż obsługiwać cokolwiek np przeglądarkę w trybie gry pełnoekranowym

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 3 lata później...
Opublikowano

można w sumie programowo to załatwić ale kosztem spadku wydajności gry od 20 do 30% co praktycznie jest nieopłacalne

 

od tego też niektóre gry maja opcje trzecią dostępną typu pełny ekran w oknie albo podobną

 

p.s. łatwiej puścić i oglądać  film na drugim ekranie niż obsługiwać cokolwiek np przeglądarkę w trybie gry pełnoekranowym

Masz ten program, komputer mam dobry, wiec ten spadek wydajnosc mi nic nie zrobi.

Poszukuje grafika napisz do mnie na PW!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...