Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

..::DRAGONCRAFT::..[1.7][SUrvival+Frakcje][OGARNIETA ADMINISTRACJA][McMMO][OTHERDROPS]JUŻ WYSTARTOWAŁ!ZAPRASZAMY!


xFatty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


E


K


L


A


M


A

 

!

 

 

 

 

 

 

 

gTZOMa0.png

 

Jest to sieć serwerów oraz tryb

Survival+Frakcje na który długo czekałeś!

Panuje tu miła i przyjazna atmosfera. Administracja za każdym razem próbuje robić wszystko aby pomagać graczom!

Znajdziesz tu wiele ciekawych miejsc , wielu znakomitych przyjaciół, oraz wiele innych rozmaitych rzeczy!

 

Nasz serwer jest podobny a zarazem zupełnie inny od innych tego typu serwerów minecraft !

U nas masz pewność , że serwer nigdy nie upadnie , nie będzie lagów oraz innych nieprzyjaznych zdarzeń. 

 

Do tego mamy własny luncher , z którego możecie lecz nie musicie wchodzić na nasz serwer.

Można go pobrać z naszej strony internetowej

 

 

Dodam , że administracja serwera nie ingeruje pod żadnym względem rozgrywkę graczy jak i ich ekwipunek!

 

Serwer zrobiony jest dla was  , aby wam grało się na nim jak najlepiej a nie jak wiele innych serwerów dla pieniędzy!

 

My stawiamy na jakość a nie na sumę...

 

 

RNpPHGH.png

 

 

Start serwera odbędzie się w piątek

 

7MhmyGU.png

 

o Godzinie:

 

d8YdEhn.png

 

 

SERWER

JUŻ

WYSTARTOWAŁ!

 

 

 

 

 

e1K6XNd.png

 

Adres IP: s.dragoncraft.pl:50000 lub jebnijzmiecza.pl:50000

Wersja: 1.7.x

Potwory: Tak

PvP: Tak

Sloty: 320+

Drop ze stone: Tak

WhiteList: Nie

Premium: Nie

Adres TeamSpeak3: s.dragoncraft.pl

 

p6BXrMe.png

 

 

Y5EkSMW.png

 

 

 

u1uEXVo.png

 

Diax: 0.3%

Żelazo/złoto: 1.0%

Szmaragdy: 0.2%

Redstone: 0.5%

Lapis: 0.4%

 

Dodatkowo dropią butelki z expem , węgiel , perły endermana, proch , slimeballe w niedużych ilościach 

 

Jest rówież bardzo mała szansa na drop spawnera! Można go również kupić w sklepie za sporą ilość pieniędzy   :)

 

Drop dla rang VIP jest podwojony.

 

 

Dodatkowo jako niespodziankę możecie trafić świnkę lub creeper'a.
Kopiąc też bierzecie udział w loterii. Możecie wygrać kasę lub ją przegrać!

 

 

voLCHUl.png

 

 
Tak, na serwerze jest system ekonomii, nie służy on niczemu innemu jak sprzedawaniu surowców których macie w nadmiarze by kupić spawner i móc go zmienić na wybrany typ za pomocą komendy.
Więcej informacji uzyskacie na /warp sklep oraz /warp spawner.
 
 
8mqZGUD.png
 
 
Na serwerze odbywają sie konkursy i eventy. Do dyspozycji macie małą mob arenę.
Ciągle trwającym konkursem jest zgarniecie vipa za bycie w topce pvp.
 
erSzg8Z.png
 Spawn: 
yLw4OJJ.jpg
 
25NhcO4.jpg
 
WMQKASK.jpg
 
Wioska NPC:
 
ege0gyl.jpg
 
Arena:
azL2YAs.jpg
Sklep:
 
ZZfvjgP.png
 
 
 
 
Oraz pierwsza osoba, która wejdzie na serwer trzyma rangę: TzHBySu.png
 
 
Co ważne... U nas ranga VIP nie posiada komendy FLY !
 
 
 
.:: Zapraszamy do komentowania i oceniania!  :) ::.
 
 
 
 
 
NDgSjoU.png Ijgljtb.png
 
 
PDxOYfD.png
 
lMQ5LAj.png      KlZzW9z.png
 
 
bMbqHIH.png     nSAABJe.png
 
                                                                                                       ^
                                                                                                 Tu możesz być i Ty!
 
 
 
wPyPGoS.png
1wo68Cb.png

4CMc4yo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...