Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakich aut używać do danych wyścigów? Jak szybko, bez używania botów zarobić kasę?


Seikyūna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Dziś zaczynam grać w NFS i mam kilka pytań.

 

1. Jakich aut używać do danych wyścigów?

2. Jak szybko bez używania botów zarobić kasę?

3. Jak tuningować auta do poszczególnych wyścigów?

4. Będę grał na APEX - EU, czy dużo polaków gra na tym serwerze?

5. Co opłaca się kupować z SB?

 

Jak na razie to tyle, jeżeli coś mnie natknie to dopiszę.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Opublikowano

2. Jeździj ucieczki drużynowe i zbieraj diamenty.

3. Zależy czy chcesz jeździć wyścigi klasowe, czy ogólne.

4. Najwięcej polaków gra na APEX-EU.

5. Opłaca się kupować samochody z klasy S na wyprzedażach, ponieważ one nigdy nie będą za IGC.

Opublikowano

1. To zależy jaka klasa.

2. Polecam ucieczki drużynowe.

3. Wymaksować overall w danej klasie i wrzucić umiejętności np. do wyścigów - na moc nitro i doskonały start.

4. Na Apex 'ie gra więcej polaków niż na Chicane,

5. To zależy. Można grać bez kasy. Ale czasami jak jest wyprzedaż to warto kupić jakieś dobre autko. ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...