Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zareklamować na by zyczu server


DePolskiVarus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W prawym dolnym rogu masz odnośnik "Kontakt", klikasz na niego i wysyłasz maila z prośbą o wstawienie reklamy w launcherze (Pamiętaj, że to nie jest za darmo).

Opublikowano

Właśnie a propo, wie ktoś przypadkiem ile kosztuje taka reklama? (Tak, wiem że dużo)

Opublikowano

@UP Dlateczego? Tak ciężko jest czy co?

Odnośnie tematu to on raczej dalej reklamuje, tylko musisz czekać na odp.
 

Tutaj masz info z ich strony na temat reklam : 

Tysiące użytkowników codziennie pobierają Minecraft by Zyczu.

Dotrzyj do ogromnej liczby potencjalnych klientów ze swoim produktem, usługą, czy też serwerem Minecrafta!

Współpracę z profesionalną siecią reklamową AdNagan, aby zapewnić wam najwyższy współczynnik konwersji w możliwie najniższej cenie :) Więcej informacji znajdziecie na stronie sieci reklamowej.

Zyczu Download Manager

Obecnie prowadzimy sprzedaż reklamy w aplikacji Zyczu Download Manager. Jest to uniwersalny menadżer pobierania ogólnego przeznaczenia. Za jego pomocą można pobrać wszystkie pliki z tej strony i nie tylko.

Cena reklamy jest uzależniona od ilości zakupionych wyświetleń. Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o dokonanie zakupu online pod adresem:

http://adnagan.com/app/1056473

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres:

adres.png 


Google AdSense

Na stronie znajdują się reklamy Google Adsense. Jeżeli chcesz się zareklamować, po prostu wykup reklamę w tym systemie, wybierając naszą stronę.

 

 

Troche kiepsko widać ale mam nadzieje że dasz rade przeczytać.

Kappa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...