Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Wbijanie Skili Z M1 Na G W 20 Sekund:)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wiec wiekszosc robi to tak:

Klik myszka na zwoj egzorcyzmu--> klik myszka na rade pustelnika----> klik myszka na "instrukcje"

 

A powinniscie to zrobic tak:

 

pod skroty klawiszowe "1" i "2" czlyi tak gdzie najczesciej ustawiamy poty lub skile dajemy zwoj egzo i rade pustelnika poczym majac cale eq instrukcji... naciskamy naszymi paluszkami szybko jak sie tylko da klawisz 1 i 2 a myszka "naparzamy" na ku w eq dzieki czemu ja np w 20 sekund robie z m1 na G

 

 

Tak samo mozna robic z kamieniami duchowymi ale tu i tak troche schodzi.

 

Mam nadzieje ze pomoglem:)

Opublikowano

No moim zdaniem też bez sensu przecież to takie Proste Jest zaden trud w tym ale + za zapał no może troche nad tym myslałes ale ok

16489.gifpost103988126773099171.png
Opublikowano

każdy zna ten sposób -.-

nie wiem po co ten tut <_<

70422088630223394241.png

Zbieram minus.png

Jeżeli uważasz że jestem dobrym userem daj minus.png

Jeżeli uważasz że jestem złym userem daj minus.png

Opublikowano

@UP jakoś widzisz w wyższych postach że nie wszyscy znają.

Opublikowano

Można jeszcze uprościć :P

Zrobić skróty klawiaturowe do klawisza 1 i 2 jednocześnie, lub tuż po sobie i klikać tylko 1 klawisz i intstr/ku :rolleyes:

Lub np. przyporządkować daną akcję do klawisza G na logitechu np. G15..... , chociaż niewiele osób ją (klawe z serii Gxx) ma xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...