Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z logowaniem na Invoria - bład połączenia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NIe moge zalogowac sie na serwer gdy wpisuje pasy mam błąd połączenia ;/ nie wiem czemu pobierałem juz 2 razy clienta nie pomoglo anty vira wyłączylem .. i tak nic nie dalo nawet jak bym nie wyłaczyl mam windowsa xp i nie wiem czemu tak jest tylko na tym serwie ... nawet  prawy i własciwosci brałem i zgodosci i nic nie dalo  Patchowałem i tez nic ..

 

Edit nawet przez moda nie moge się zalogować /

Opublikowano

Sprawdź połączenie z internetem i czy serwer jest aktualnie ON.

Wyłącz zaporę.

Zainstaluj Net Framework 4.0/4.5

Internet mam dobrze ... bo gram innym serwerze i wszystko dziala .. tylko na tym tak mam a  Net Framework mam zainstalowany :)

Opublikowano
1.Wyłącz antywirusa.

2.Wyłącz zaporę systemu Windows.

3.Wyłącz programy blokujące porty(np. Skype)

4.Sprawdź czy na serwerze nie zostało zmienione IP lub porty logowania.

5.Zainstaluj clienta od nowa, najlepiej na innym dysku.

6.Uruchom jako administrator.

7.Uruchom w trybie zgodności z Windows XP SP3.

8.Dodaj program/plik do wyjątków w antywirusie.

 

Nie powtarzaj tych funkcji, które wykonywałeś ale całą resztę zrób i napisz jaki jest efekt.

Opublikowano

 

1.Wyłącz antywirusa.
2.Wyłącz zaporę systemu Windows.
3.Wyłącz programy blokujące porty(np. Skype)
4.Sprawdź czy na serwerze nie zostało zmienione IP lub porty logowania.
5.Zainstaluj clienta od nowa, najlepiej na innym dysku.
6.Uruchom jako administrator.
7.Uruchom w trybie zgodności z Windows XP SP3.
8.Dodaj program/plik do wyjątków w antywirusie.
 
Nie powtarzaj tych funkcji, które wykonywałeś ale całą resztę zrób i napisz jaki jest efekt.

 

Czemu tylko na tym serwie tak mam ? co to za clinet wgl jest 

Opublikowano

Może tak się dzieje dlatego iż serwer posiada nowe łatki (są one umieszczone na głównej stronie) jeśli ich nie wgrałeś to dodaj jest to pliki patch i spróbuj uruchomić jeśli nie zadziała, uruchom jako admin (ale pewnie już to robiłeś :P) najlepiej spróbuj na Ts (teamspeak) skontaktować się z Administarcja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...