Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak dodać nową jednostkę przez Morgh's Mount and Blade WB/WFAS Editor


MrArek1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym przedstawić wam jak zrobić nową jednostkę w Mount & Blade Warband. 

Co będzie potrzebne?

 

- Morgh's Mount And Blade WB/WFAS Editor można pobrać z TEGO tematu

- Mount & Blade Warband

 

t7vo.png

Edycja jednostki, jak niżej.

skei.jpgPotem kliknij Add Troop i OK

Następnie Wybierz kolejną jednostkę. (Może być ta sama co poprzednio)

8ctl.pngI wciskamy "Update troop" następne "Save Changes " i odpalamy grę. Tworzymy nową postać rekrutujemy jednostki i ulepszamy aż dojdziemy do swojej.

Miłej gry!

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

Nowego żołnierza do gry. Teraz gdybyś robił dosłownie tak samo jak ja to Jednostkę "MrArek1000" rekrutowałbyś z Swadiańskiego Rycerza.

Pozdrawiam, MrArek1000

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A czy dałoby się zrobić aby jednostka była werbowalna tylko w karczmach ,a najlepiej do tego żeby jednostka była bohaterem jak jeremus czy deshavi ?

Pewny nie jestem ale trzeba chyba ustawić flagi mu "hero" i dodać do frakcji commoners a jak usunąć z wiosek, tego nie wiem. :/

Pozdrawiam, MrArek1000

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...