Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 - Błąd łączenia FUT (Rozwiązanie problemu)


Bartij2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jednak lokalizacja folderów się różni i nie wiem który usunąc bo jest ich kilka w roznych miejscach.

 

 

YqVWGee.png

 

Czy to ten folder?

 

Robiłeś jeszcze jakieś zmiany w portach? Bo mi kazali cos w portach zmieniac a mam ten sam problem co ty, tylko że nic nie daje to od nich.

Opublikowano

Jednak lokalizacja folderów się różni i nie wiem który usunąc bo jest ich kilka w roznych miejscach.

 

 

705581403535478690718.png

 

Czy to ten folder?

 

Robiłeś jeszcze jakieś zmiany w portach? Bo mi kazali cos w portach zmieniac a mam ten sam problem co ty, tylko że nic nie daje to od nich.

 

W menu Widok wybrałeś opcję: Pokaż ukryte?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Tak, ale pokazało mi folde ri tam byly 2 zawartosci origin, usunąłem oba ale nic nie daje... ;/


Mam trzy lokalizacje tych folderów.

Pierwszy:

C > (pokaż ukryte) > Program Data > origin

 

i dwa kolejne

 

C>Użytkownicy>NazwaUżytkownika> AppData> Local>Origin

Lub

C>Użytkownicy>NazwaUżytkownika> AppData> Roaming>Origin

 

Edit

Naprawione, w moim przypadku wina stała po stronie liveboxa, podpiąłem pod niego drugi modem i sygnał z drugiego modemu łaczy mi normalnie. Pozdrawiam!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Naprawione, w moim przypadku wina stała po stronie liveboxa, podpiąłem pod niego drugi modem i sygnał z drugiego modemu łaczy mi normalnie. Pozdrawiam!

Też mam liveboxa i mam nadzieję, że to wina właśnie modemu. Za kilka dni dam odpowiedź, czy już działa :)

Opublikowano

Windows 8 nie jest prawie identyczny z Windows 7 bo mam 8 i co wspulnego mają to mogą otwierać gry w windows 7 a tak to niczym innym Jak będzie ci stać na nowe oprogramowania to pisz o nich a nie jak gówno wiesz o nich

Opublikowano

Ja też przepraszam, ale w żaden sposób nie mogę dostać się do folderu Dane Aplikacji. Jak wejść w pierwszy folder to znalazłem na Googlach bo miałem odmowę dostępu i udało się. Ale do tego ni jak nie mogę wejść. Próbowałem na koncie administratora odblokować dla wszystkich ale mam odmowę dostępu nie ważne co z tym folderem zaczynam robić.

 

Jakieś pomysły?

Start>>Uruchom>>%appdata%>>ENTER I bam.

graphic.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Słuchajcie jestem założycielem tego tematu, pisze do was bo niektóre osoby pisza do mnie bym im pomógł bo ten sposób nie działa. Postanowiłem wam wszystkim odpowiedzieć, więc tak, ja tak naprawde też nie wiem jak uporać sie z tym problemem, napisałem to co powiedziała mi osoba z pomocy klienta EA SPORT. 

Więc jedynie jak ten sposób wam nie działa to mogę wam doradzić byście skontaktowali się z pomoca EA (znajdzcie ich nr tel na necie albo na opakowaniu Fify 14).  Pozdrawiam 

64l7.png

Opublikowano

Support

Angielski

 

https://help.ea.com/

(zmień język na US english) potem kliknąć w prawym górnym rogu GAMES>FIFA 2014. Jak się strona załaduje zjedź na sam dół i kliknij Looking for something else.
Wybierz CONTACT US i postępuj zgodnie z wyświetlonymi instrukcjami

Polski
telefon: +48 22 39 70 840 (od poniedziałku do piątku od 12.00 do 21.00).

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Mam ten sam problem, raz tu podane rozwiązanie zadziałało, mogłem grać.

Przez jakieś dwa tygodnie. Później problem wrócił.
Wykonałem wszystko wg instrukcji jeszcze raz, ale to nic nie dało.
Myślałem o otwieraniu portów tak jak piszą tutaj:
http://help.ea.com/in/article/what-online-ports-should-i-open-for-fifa-14/

Ale nie rozumiem, jak dodać porty UDP 9000-9999 i TCP 10000-20000.
Bo chyba musi być jakiś sposób, żeby nie musieć dodawać ich pojedynczo.

Wie ktoś może, jak pomóc?

Opublikowano

Mam ten sam problem, raz tu podane rozwiązanie zadziałało, mogłem grać.

Przez jakieś dwa tygodnie. Później problem wrócił.

Wykonałem wszystko wg instrukcji jeszcze raz, ale to nic nie dało.

Myślałem o otwieraniu portów tak jak piszą tutaj:

http://help.ea.com/in/article/what-online-ports-should-i-open-for-fifa-14/

Ale nie rozumiem, jak dodać porty UDP 9000-9999 i TCP 10000-20000.

Bo chyba musi być jakiś sposób, żeby nie musieć dodawać ich pojedynczo.

Wie ktoś może, jak pomóc?

 

Najlepiej skontaktować się z pomocą techniczną EA i przedstawić im problem.

Autor tematu też tak zrobił, a na podstawie uzyskanych od nich informacji stworzył poradnik.

636451494245979649038.gif

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ej a co jesli nie mam w dysku c tego documents and settings bo nie mam

 

Sprawdź w C:\Użytkownicy\Twoja nazwa\Documents\.

Albo wpisz w Start - Uruchom: %userprofile%

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...