Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZOSTANE TECHNIKIEM MOGĘ PRACOWAĆ ew. POSIADAM : POSIADAM STRONĘ AVESTIA.PL | STRONE ELERIS.PL | STRONE uDREAMS.PL | PLIKI PARIM.PL | PLIKI AVESTIA.P


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GG: 8201217

 

Zostane technikiem/posiadam do | "ODDANIA" |

 

W SPOILERZE PARIM.PL

1.png

 

 

 




Oferuję cały projekt Parim'a :

woj.png Stronę www            
woj.png     Pliki serwerowe
woj.png            Bazę danych
woj.png              Unpacker'a
woj.png                     Grafikę


Dodatkowo oferuję pełne skonfigurowanie maszyny pod pliki serwerowe .

Tutaj jeszcze notka dla pana moderatora :
- Nie prowadzę handlu na forum jest to po prostu ogłoszenie że oferuję cały projekt.


1.png

W skład plików wchodzą autorskie bronie z logo Parim'a.
Wykonawcą ich jest bombwork.
2.png
Autorskie " struktury " budowlane z logo Parima
3.png
4.png
5.png

 

 

 

PLIKI MEMORIAL

 

SSY WYGASŁY ALE JEST PARE INFORMACJI

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1089097-memorialmt2-dedyk-easy/

PLIKI AVESTIA

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1130102-zapowiedz-avestiapl/

- STRONA WWW AVESTIA

- STRONA WWW UDREAMS

- STRONA WWW ELERIS

 

GG: 8201217

 


http://www.speedtest.net/my-result/3116721970

TAKIE TAM 800 Mb/s

 

600 UP

Opublikowano

5 Temat. Zostane Testerem, Zostanę GM'em, Zostane Technikiem, potem będzie grafikiem ?

 

NIE POLECAM...

25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 500 | 550 | 600 | 700 | 800 | 1000 | 1500 


>>> 15% Ostrzeżeń <<<


 


Nie wciskaj tego !

Opublikowano

Również nie polecam spam robi tym że zostanie technikiem i wgl że szuka teamu bądź się przyłączy do kogoś kto ma dedyka albo coś nie . !

Cyrk.png

Opublikowano

5 Temat. Zostane Testerem, Zostanę GM'em, Zostane Technikiem, potem będzie grafikiem ?

 

NIE POLECAM...

 

Również nie polecam spam robi tym że zostanie technikiem i wgl że szuka teamu bądź się przyłączy do kogoś kto ma dedyka albo coś nie . !

 

 

 

a może wszystko mi zamykają bo moja oferta nie jest zgodna z  regulaminem tego działu?

przeczytaj na samym dole : http://www.mpcforum.pl/topic/1161886-zostane-testerem-oferuje-strone-avestiapl-strone-elerispl-strone-udreamspl-pliki-parimpl-pliki-avestiapl/


http://www.speedtest.net/my-result/3116721970

TAKIE TAM 800 Mb/s

 

600 UP

Opublikowano

 

czemu porównujesz ten syf upubliczniony do moich plików i mojej strony?


http://www.speedtest.net/my-result/3116721970

TAKIE TAM 800 Mb/s

 

600 UP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...