Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się grać na starszych serwerach?


xFatty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak wyżej .. mam pytanie czy opłaca się grac na starszych serwerach czy czekac na otwarcie nowego lub grac na ostatnim? Chodzi m.in o to czy na starszych serwerach grają jacys nowi gracze czy juz sami wyjadacze? :D


4CMc4yo.png

Opublikowano

jak chcesz grac na starszym serwerze to s17 bedzie najlepszy bo tam gra najwiecej ludu i wiedzma bardzo szybko leci

 

jak na nowym to s27 ale tam z wiedzma jest gorzej

 

jak grasz na nowym to wolniej exp leci bo przewaznie gildie nie sa jeszcze rozbudowane a na starszym seriwe dojdziesz sobie d gildi 100%/100% i juz masz 2x szybciej staty i lvl

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Ja gram na s27 i jestem zadowolony, bo mam jeszcze szanse na wysoką pozycję w rankingu.

Opublikowano

Ogólnie na starszych szybciej będziesz wbijal lvl jak dojdziesz do dobrej gildii, a tam jest takich więcej niż na s27(najnowszy).

Też Ci polecam s17 jak kolega wyżej, i s22 też spoko ;).

 

Opublikowano

Jeżeli będziesz grał na s27 to napisz, dodam Cie do gildii ;)

Opublikowano

Ohh namowiliscie mnie zeby zagrac na serwerze 27s :D


A wiec pytanie, czym grac ?? :DD Zwiadowca / Wojownik czy Mag ??

To mój najlepszy ochroniasz

 

 

 

 

 

ZBIERAM ------ !!!!!!!!

Coming: Zakaz gifów w sygnie

ZBIERAM -------- !!!!!!!!!!

Opublikowano

A jak rozwijac staty u zwiadowcy, i jaki srednio lv bym wbil od 1 lv prez 100 awanturniczosci ? :D

To mój najlepszy ochroniasz

 

 

 

 

 

ZBIERAM ------ !!!!!!!!

Coming: Zakaz gifów w sygnie

ZBIERAM -------- !!!!!!!!!!

Opublikowano

Staty dodawać do zręczności>wytrzymałość>szczęścia i od czasu do czasu siła i inteligencja. A co do levela to zależy od wierzchowca i czy masz gildię, ale tak 7-11 wbijesz :rolleyes:

 

Opublikowano

A jak rozwijac staty u zwiadowcy, i jaki srednio lv bym wbil od 1 lv prez 100 awanturniczosci ? :D

 

Staty rozdawaj 2:2:1

zręczność 2 pkt

wytrzymałość 2 pkt

szczęście 1 pkt

siła i inteligencja co jakiś czas :)

 

z raptorem (tygrysem) wbijesz około 8-9

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...