Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Orzi:3 vs TenZHasztagiem


Orzi:3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno bym się tego domyślił po słowie "bijatyka".

 

Tu bd tekst 

 

 

Chcieli wbić mnie w ziemie, pogrzebać na zawsze, 
Na chuj ? Nie wiem, taka potrzeba błaźnie ?
Ja i tak wstanę i walczę, nie wyjmę białej flagi,
Bo było mi dane raczej, poustawiać wszystkie łaki.
Ile razy bym nie oberwał, zawsze muszę oddać,
Konsekwencje ? Pierdolę, # Wolna Polska.
Za grzech odpłacę grzechem, za cios odpłacę ciosem,
Za śmiech ich tu powieszę, mam moc od kilku wiosen.
Mam moc by się nie poddawać, Wasze próby daremne,
Owinę sznury wokół szyji im, po czym wejdę na pętle.
Nie jestem już noł nejmem, jestem hasztag skurwysyny,
Mam się poddać ? Beka, poddam się testowi na skillsy.
Zburzyć moją pewność siebie, na zawsze mnie zniszczyć?
Dla Was nieosiągalne, jak dla karła nie być niskim.
Tak na zakończenie, walczę z przeciwnościami losu,
Ale po upadku zawsze wstanę, mam wiarę kilku osób.
Opublikowano

Zycie jest jak walka , w koncu musisz bolec,
Kiedys to nastapi , ale ja wyznaczam koniec.
Kazdego dnia , zmierzam sie z przeciwnosciami losu
Od  których upadam i powstaje jak dynamit 
Wybucham , przy tej serii
Nigdy sie nie poddaje , nastawiam swoja garde i przyjmuje ciosy cale.
Urodzony nieszlachetnie, od zycia pragne wiecej , nic sie nie uklada
A wszystko jest tak świetnie 

Zycia kres mnie  przeraza, chociaz smierci sie nie boje
Za duzo na bicie , i pod scena z klasa stoje .
Zaczynalem pomalutku , jak bylem jeszcze dzieckiem  ,
Ale na samym stracie wpadalem w depresje .
Ludzie sa falszywi , tego nic nie zmieni , ze za plecami
Z nami Jada ,a przy nas tacy szczerzy
Moga mnie nienawidzic .
Bo ja przejmuje stery , wypuszczam w eter klip ,i wez to kurwo przemilcz.

 

Ref:Zbyt duzo pustych slów , zbyt duzo patologii
Ulice pokazuja jak z podziemia sie wychodzi
Nosisz sie z zamiarem , wyjscia na powierzchnie
Nie przestawaj na zamiarach , wez los w swoje rece 

 

 

taki refren bo jakoś wena na pisanie mnie wzieła :)

Opublikowano
"Mam moc by się nie poddawać, Wasze próby daremne,

Owinę sznury wokół szyji im, po czym wejdę na pętle."

 

Dlaczego nie napisałeś tego tekstu w takim stylu jak te dwa wersy to nie potrafię tego zrozumieć :)

Twój przeciwnik pisał coś ala serenadę a tu chodziło o pokazanie twardego stąpania po ziemi co wykonałeś dobrze :)

Mój głos na #HASZTAGA :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...