Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrbobić Serwer Na Radiówce ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie jak zrobić serwer na radiówce bez hamachi np na no-ip.pl lub na inny sposób ?

ps:

nie pisać że poszukaj w tutach bo tam tego NIE MA !

sygnaturaq.png
Opublikowano

a masz zewnetrzne ip? jak masz to robi sie tak samo , nie ma znaczenia czy radiowka czy LAN.A jak nie masz zew ip to tylko hamachi

Opublikowano

hmm ale mam problem bo nie mogę wejść do file zilli wyskakuje błąd zewnętrzny serwera

Edit:

Możecie powiedzieć mi pod jakim IP ma zrobi serwer? :

5929faf7b6fd2_post-42576-126747814942_thumb.png

z lewej jest strona twojeip.wp.pl z prawej ip w mojej karcie

sygnaturaq.png
Opublikowano

HMM PRZED KAŻDYM WEJŚCIEM DO FILEZILLI POTRZEBA KONFIGURACJI VPC. :)

A ja też mam radiówke i mam niestety wew. IP i pozostaje mi jedynie serwer na Hamachi :/

Acha Dane do FileZilli

IP:

Twoje IP.100

Login:

root 

Hasło:

mcncc.com

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

hmm ale mam problem bo nie mogę wejść do file zilli wyskakuje błąd zewnętrzny serwera

Edit:

Możecie powiedzieć mi pod jakim IP ma zrobi serwer? :

5929faf7b6fd2_post-42576-126747814942_thumb.png

z lewej jest strona twojeip.wp.pl z prawej ip w mojej karcie

Więc jednak masz wew. IP

Pozostaje serwer na Hamachi :)

a to IP na twojeip.wp.pl to jest Adres Serwera twojego dostawcy jak się nie mylę bo ja mam tak samo :)

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

WIĘC NIEMOŻESZ ZROBIĆ BEZ HAMACHI :/

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

ALE TO CHYBA JEST DLA LUDZI KTÓRZY MAJĄ NEOSTRADE LUB ZMIENNE IP ALE NIE JESTEM PEWIEN CO DO TEGO :)

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

NIESTETY KAŻDY O TYM WIE :)

ALE MOŻESZ POPROSIĆ DOSTAWCĘ INTERNETU ABY MÓGŁ CI PRZYDZIELIĆ ZEWNETRZNE IP :)

MÓJ NIESTETY SIE NIE ZGODZIŁ :/

ALE ZAWSZE WARTO SPRÓBOWAĆ

JAKBY OFEROWAŁ NAWET ZA DODATKOWE 10 ZŁ TO BYM WZIAŁ :)

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

tak zewnetrzne ip przy niskiej przepustowosci jest gorsze od hamachi

bo w hamachi mozna kontrolowac liczbe polaczen przez liczbe sieci przez co mozna nie przeciazac serwera ,,,

a jak lacze jest slabe do tego bez hamachi to bardzo szybko pada bo 30 osob gra 20 sie probuje rejestrowac nastepne 10 loguje sie ...

przez co taki serwer nie wyrabia na polaczeniu i zawsze cos nie dziala a to reje a to logowanie a to gra.

 

Wiec przy slabych laczach najlepszym wyjsciem jest hamachi.

 

Wogole ten temat to spam bo nie ma znaczenia jakie masz polaczenie , i tak uruchamiasz w VPC wiec co ma do tego ze to akurat radiowka ... nic a poradnikow na ten temat bylo mase wiec moze poczytaj jak postawic serwer na hamachi [bo nie masz zewnetrznego ip] .

Opublikowano

up nie uważaj mnie za debila bo wiem ja krobić serwer na hamachi , i musi być jakieś inne wyjście z tego żeby nie był na hamachi

sygnaturaq.png
Opublikowano

no nie mam cie za debila ale chyba ty sam sie masz jak szukasz sposobu zeby postawic serwer na zew ip na wew ip ... to tak jak serwer na hamachi bez hamachi , nie da sie tego zrobic , albo kupujesz dedyka albo kupujesz zew nr ip a jak nie to tylko hamachi a o hamachi jest 100 tutow jak serwer postawic wiec poczytaj.

Opublikowano

@holywar

Tylko hamachi ci pochłonie 2xwięcej ramu i 2xwięcej internetu mistrzu :D

 

W portmapie zawsze możesz obniżyć ilość połączeń na mapę czy na logowanie

 

@Foggy

Na routerze nie ma żadnej różnicy w stawianiu, mam router, mam stałe zew ip, mam serwer globalny wystarczy google.pl lub mpcfoum.pl's szukajka

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...