Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]Amnesia Mu S4E6 EXP: 900/1000/1500 PLIKI PREMIUM!


Rboy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TRWAJĄ TESTY! ZAPRASZAMY DO TESTOWANIA!!

 

 

800na400.png
 
 
 
Witamy na nowym serwerze Mu Online Amnesia. Został on stworzony z myślą o Was drodzy gracze, ponieważ to właśnie od Was zależy czy ten serwer będzie się dalej rozwijał, czy tez stanie w miejscu. Serwer jest dopracowany, co pozwola na przyjemną i miłą grę. Administracja i GM'owie pomogą i odpowiedzą Wam na pytania jak tylko będą mogli najlepiej. Parametry  zostały wybrane specjalnie z myślą o długiej, przyjemnej i milej grze. Ten serwer wyrwie Cię z monotonii realnego życia... wejdź a sam się przekonasz .....
 
 
 
pre-1393499544-informacje-kopia.png
Nazwa Servera: Amnesia
Wersja: PREMIUM S4E6!
Max il. Graczy Online: 250
Godziny działania: 24/7
Serwer dedykowany: TAK
Link: Strona Główna
Link: Fan Page
 
 
 
pre-1393500352-konfiguracja.png
Exp:  
NPvP/PvP/VIP
900/1000/1500
Drop:
NPvP/PvP/VIP
30%/40%/60%
BB: Off
HP Mobów: 100%
Reset: Resa wykonujemy na 400 lvl. Brak resetu stat
GR: 100 rr/ Nagroda: 500crd.
Credyty za: Reset (4crd) GrandReset(500crd)
Za Eventy: PCPointy, WCoiny
Exe drop: 10/20%
Fenrir drop: 30/50 %
Eventy: W zależności od GM!
Zen Party Bug: OF
Potion Bug: OFF
Shadow Bug: OFF
Gildia: 250 lvl
MG: 220lvl
DL: 250lvl
Max level Itemka: +13+28
Kasowanie Postaci: do 40 lvl
Serca etc: Scale, Sphinx , Spirit , Plate itp. ( wszystkie itemki wypadają w różnych lvl'ach od +7 do + 11 )
 
 
 
pre-1393500365-punkty-za-lvl.png
Normal/Marlon Quest
DK: 5/6
DW: 5/6
Elf: 5/6
MG: 7
DL: 7
 
 
 
pre-1393500249-chaos-machine.png
Raven: 70%
Horse: 70%
 
NPvP/PvP
+10: 60 | 75 %
+11: 55 | 70 %
+12: 50 | 65 %
+13: 45 | 60 %
 
VIP
+10: 100 %
+11: 95 %
+12: 90 %
+13: 85 %
 
 
 
pre-1393500318-inwazje.png
Czas Inwazji: 2h
 
Golden Goblin: 4
Golden Taikan: 4
Golden Dragon: 4
Golden Lizard: 4
Golden Tantalos: 4
BOK+1: Pad Leather Vine(itp.)
BOK+2: Scale Sphinx Wind(itp.)
BOK+3: Legendary Dragon Guardian Unicorn (itp.)
BOK+4: BlackDragon GrandSoul Divine Thunder (itp.)
BOK+5: GreatDragon DarkSoul Dark Master (itp.)
 
VIP
Golden Goblin: 2
Golden Taikan: 2
Golden Dragon: 2
Golden Lizard: 2
Golden Tantalos: 2  
 
 
pre-1393500286-eventy.png
CW: Tak
BC: Tak (co 2:30h)
DS: Tak (co 3h)
CC: Tak (co 2h)
TvT: Tak (co 2h)
NM: Tak (22h)
CS: Tak (Niedziela 19-20)
Kundun: Tak (Kalima7 co 24h)
Erohim: Tak (LOT co 6h)
 
 
 
pre-1393500228-administracja.png
 
Administrator Serwera:
Fallow
 
Administrator Forum:
Flux
 
GameMaster:
Matek

 
 
 
pre-1393500264-download.png
Na forum w dziale download
 
 
pre-1393500305-inne-informacje.png
--> AUTORSKI ANTYCHEAT!
--> NEW EPISODE !
--> NEW 2,5 lvl WINGS
--> NEW 4 lvl WINGS
--> NEW TvT EVENT
--> NEW CLIENT
--> NEW VIEW OF MAPS
--> NEW CUSTOMS
--> NO VISUAL BUG!!!
--> HOT NEW EDITION !
--> ONLY ON AMNESIA MU !
-->CHAOS CARD SYSTEM!
--> CLIENT PVP OPTION:
Wygładzanie kamery 3D (End - On / Off, Dom - Restore) 
Chat Exp (Delete - On / Off) 
Tryb walki Emulator (Page Down - On / Off) 
HP Bar - pasek życia przeciwnika (Page Up - On / Off )
 
 
 
pre-1393500380-screenshoty.png
SS
screen-02-27-22-25-0001.jpg
 
SS
screen-02-27-22-26-0002.jpg
 
 
Server ruszy najprawdopodobniej xx.03.2014! ;)
Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany daty!. 
Publikacja stworzona na potrzeby serwera Amnesia Mu (zakaz kopiowania jakichkolwiek treści) !.

 

 

WCHODZIMY PRZEZ MU.exe!!

Opublikowano

Zanim zabierzecie się za publikację, dopracujcie chociaż serwer pod względem stabilności. Nie można sprawdzić działania serwera, ponieważ sukcesywnie około 5s po zalogowaniu dostaję dc. Pozdrawiam. 

Opublikowano

I teraz wszystko nabiera sensu :).

 

Dokładnie, serwer tak jak wspomniałem jest zabezpieczony myślę, ze dobrze.

ZAPRASZAM do wspólnego testowania i zarejestrowania się na forum!!

CLIENT DO POBRANIA NA FORUM W DZIALE DOWNLOAD!!

Opublikowano

Jak dlugo beda te testy trwały? Bo i tak bedzie Res ACC po nich to bez sensu grac. Odpalnie normalnie juz :)

 

Nie bez sensu ... możesz sobie teraz sprawdzić postacie dropy spoty itp Testy nie są do normalnego grania tylko do TESTOWANIA. Server zapowiada się bardzo dobrze o by na ten weekend ruszył :)

Opublikowano

Jak dlugo beda te testy trwały? Bo i tak bedzie Res ACC po nich to bez sensu grac. Odpalnie normalnie juz :)

Myślę, ze pod koniec tygodnia będę już w stanie odpowiedzieć kiedy skończą się testy.

Nie bez sensu ... możesz sobie teraz sprawdzić postacie dropy spoty itp Testy nie są do normalnego grania tylko do TESTOWANIA. Server zapowiada się bardzo dobrze o by na ten weekend ruszył :)

Niestety, nie mogę podać linków do tematów, ale znajdziecie temat do bugów i w dyskusjach do propozycji.

Zapraszam do składania propozycji, jak także podań na interesujące was stanowiska.

Opublikowano

Przy tak wysokim expie i keep stats, z doświadczenia wiem że serwer się szybko znudzi i ludzie pouciekają. Proponowałbym tą kwestię wziać pod uwagę jeśli admin nie chce trzymać serwa dla kilku osób po paru tygodniach ;)

Opublikowano

Postacie Dropy i spoty "sprawdzam" od kilku lat , grajac w Mu i szczerzem owiac, znam na pamięc wszystko. Tylko kwestia tego czy bedzie wypadac wiecej kamieni/itemow czy nie. Spoty pewnie tak samo jak na kazdym serwerze. Także zadnych nowosci ;) Poprostu dogodne dla mnie ustawienia, dlatego pytałem o termin startu normalnego :). W takim razie CHYBA poczekam. Pozdrawiam .

 

 

Tak btw. Testy powinny trwac max 3 dni. Nawet jak jakis newbie wejdzie co nie zna Mu, no to raczej w 2-3 dni wszystko ogarnie i bedzie bił resy a potrem jak usuniecie konta to bedzie płakac ze znowu musi to samo robic. Także nie zwlekajcie tez z tym terminem , bo po pierwsze szkoda czasu, po drugie w miedzyczasie moze wyjsc inny server i na niego ludzie wskocza. Taka mała podpowiedz ;)

Opublikowano

Tak btw. Testy powinny trwac max 3 dni. Nawet jak jakis newbie wejdzie co nie zna Mu, no to raczej w 2-3 dni wszystko ogarnie i bedzie bił resy a potrem jak usuniecie konta to bedzie płakac ze znowu musi to samo robic. Także nie zwlekajcie tez z tym terminem , bo po pierwsze szkoda czasu, po drugie w miedzyczasie moze wyjsc inny server i na niego ludzie wskocza. Taka mała podpowiedz ;)

 

 

Testy są żeby wyeliminować bugi a nie po to żeby ktoś nowy sobie poexpił.

2-3 dni a potem będą żale że nie dopracowany serwer itp itd.

Opublikowano

3 dni i po testach? jakbyśmy tak robili to co tydzień otwieramy nowe serwery.. myślę że administracja Amnesii ma na tyle doświadczenia że wiedzą ile czasu im potrzebne do testów ale 3 dni to jakaś kpina kolego..

Opublikowano

Postacie Dropy i spoty "sprawdzam" od kilku lat , grajac w Mu i szczerzem owiac, znam na pamięc wszystko. Tylko kwestia tego czy bedzie wypadac wiecej kamieni/itemow czy nie. Spoty pewnie tak samo jak na kazdym serwerze. Także zadnych nowosci ;) Poprostu dogodne dla mnie ustawienia, dlatego pytałem o termin startu normalnego :). W takim razie CHYBA poczekam. Pozdrawiam .

 

 

Tak btw. Testy powinny trwac max 3 dni. Nawet jak jakis newbie wejdzie co nie zna Mu, no to raczej w 2-3 dni wszystko ogarnie i bedzie bił resy a potrem jak usuniecie konta to bedzie płakac ze znowu musi to samo robic. Także nie zwlekajcie tez z tym terminem , bo po pierwsze szkoda czasu, po drugie w miedzyczasie moze wyjsc inny server i na niego ludzie wskocza. Taka mała podpowiedz ;)

3 dni i po testach? jakbyśmy tak robili to co tydzień otwieramy nowe serwery.. myślę że administracja Amnesii ma na tyle doświadczenia że wiedzą ile czasu im potrzebne do testów ale 3 dni to jakaś kpina kolego..

 

Testy na pewno dłużej potrwają niż 2-3 dni. Ci, którzy są juz znami trochę więcej wiedzą, ze nie dziś testy się zaczęły.

Opublikowano

Jeżeli obecny drop się utrzyma, to przez pierwszy tydzień max 20 osób online, później już 5-10. 500 expa przy takim dropie to nic dobrego.

 

Plus opis mało profesjonalny, dla przykładu:

Serwer jest dopracowany, co pozwola na przyjemną i miłą grę. > Podobno trwają dopiero przygotowania, a to jest [ZAPOWIEDŹ], nie publikacja gotowego serwera.

Ten serwer wyrwie Cię z monotonii realnego życia... wejdź a sam się przekonasz ..... > Monotonią jest wbijanie poziomów właśnie w tej grze, która ogranicza się na odpaleniu helpera czy trzymaniu jednego przycisku myszki przez kilka godzin. "Wejdź, a sam się przekonasz" też bardzo słabe hasło.  Stawiam, że Administrator ma 16-17 lat.

Opublikowano

Jeżeli obecny drop się utrzyma, to przez pierwszy tydzień max 20 osób online, później już 5-10. 500 expa przy takim dropie to nic dobrego.

 

Plus opis mało profesjonalny, dla przykładu:

Serwer jest dopracowany, co pozwola na przyjemną i miłą grę. > Podobno trwają dopiero przygotowania, a to jest [ZAPOWIEDŹ], nie publikacja gotowego serwera.

Ten serwer wyrwie Cię z monotonii realnego życia... wejdź a sam się przekonasz ..... > Monotonią jest wbijanie poziomów właśnie w tej grze, która ogranicza się na odpaleniu helpera czy trzymaniu jednego przycisku myszki przez kilka godzin. "Wejdź, a sam się przekonasz" też bardzo słabe hasło.  Stawiam, że Administrator ma 16-17 lat.

 

Drop zostanie zmiejszony, a z wiekiem nie trafiłeś. Jako Admin Forum, a jestem najmłodszy wiekiem nie trafiłeś.

Opublikowano

Plus opis mało profesjonalny, dla przykładu:

Serwer jest dopracowany, co pozwola na przyjemną i miłą grę. > Podobno trwają dopiero przygotowania, a to jest [ZAPOWIEDŹ], nie publikacja gotowego serwera.

 

Fakt jest to zapowiedź i serwer jest w trakcie testów - ale wiemy że dopracujemy serwer więc piszemy już to w zapowiedzi :)

 

Monotonią jest wbijanie poziomów właśnie w tej grze, która ogranicza się na odpaleniu helpera czy trzymaniu jednego przycisku myszki przez kilka godzin. "Wejdź, a sam się przekonasz" też bardzo słabe hasło.

 

 

Kolega chyba pomylił działy z grą, nie rozumiem poco ten komentarz? Przecież ta gra tak wygląda nie zależnie od serwera. A takie wnioski może "Pan" sobie zachować bo są bezpodstawne i conajmniej głupie ;). btw tutaj nie ma helpera.

pre_1391097306__banner2.gif

Opublikowano

Mu online jest monotonne, ciągłe wbijanie lvl/rr i praktycznie nic po za tym ^^ Ale ma ta gra swój urok i klimat i to ciągnie do grania. Co do serwa mam nadzieje że się postaracie bo chętnie zagram.

Opublikowano

Jeśli bylibyście zainteresowani współpracą i w pewnym rodzaju sponsoringiem zapraszam na gg:39955484 lub PW.

Właściciel inter.teamspeak.pl (IP)


Otwarty na Współpracę z serwerami prywatnymi 50+ online osób.


 


dm-NA41VC9W.png

Opublikowano

Mu online jest monotonne, ciągłe wbijanie lvl/rr i praktycznie nic po za tym ^^ Ale ma ta gra swój urok i klimat i to ciągnie do grania. Co do serwa mam nadzieje że się postaracie bo chętnie zagram.

 

Monotonny to ten serwer będzie jak staty będą zostawać po resie i chyba każdy się ze mną zgodzi.

 

 

Lepiej wyjdzie jak zrobisz ankietę tutaj na MPC, nie każdemu chce się robić specjalnie konta na forum, po to aby tylko zagłosować :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...