Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NAJLEPSZA LIGA PIŁKI NOŻNEJ


LIGA   

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która liga według Ciebie jest najlepsza ?

    • Premier League - Angielska
    • Premiera Division - Hiszpańska
    • Bundesliga - Niemiecka
    • Serie A - Włoska
    • Ligue 1 - Francuska
      0
    • Erste Liga - Austriacka
      0
    • Ekstraklasa - Polska
    • Eredivisie - Holenderska
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobaczymy którą najbardziej interesują się Polacy :)

 

Według mnie liga angielska jest najlepsza i najbardziej widowiskowa.

 

W lidze niemieckiej Bayern Monachium wyraźnie dominuje i walki toczą się tylko o 2,3,4 miejsce także nuda.

W lidze hiszpańskiej wyraźnie dominują trzy zespoły i tylko to trzy rywalizują o lidera.

W lidze angielskiej rywalizacje tworzy ~ 6 klubów np. Liverpool dwa tygodnie temu był ledwo 6 w tabeli, a dziś jest drugi :) zato Arsenal dominował a teraz z meczu na mecz spada w dół tabeli :)

 

W tej lidze podoba mi się to że do ostatniej kolejki trwa rywalizacja i dużo emocji :D

 

Pewnie najwięcej głosów będzie na hiszpańską bo na forum dominują dzieci realu i barcy :)

Opublikowano

Pewnie najwięcej głosów będzie na hiszpańską bo na forum dominują dzieci realu i barcy beka xD

 

Tak jak napisałeś, w BPL rywalizuje 5-6 drużyn i chyba dlatego jest najlepsza ;] No i oczywiscie nasza Ekstraklasa.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Primera division a nie Premiera ;_; Poza tym lepiej Liga BBVA.

Oczywiście najlepsza liga to BPL, najcięższa i najciekawsze rywalizacja ;)

 

@down, zostawię twoją dojrzałość bez komentarza

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Primera division a nie Premiera ;_; Poza tym lepiej Liga BBVA.

Oczywiście najlepsza liga to BPL, najcięższa i najciekawsze rywalizacja ;)

No tak pomyliłem się, wybacz.

Twój tato też się pomylił bo chciał Twojej mamie robić anala ale zapikował w pipe i po dziewięciu miesiącach wyklułeś się Ty

Opublikowano

Angielską najprzyjemniej się ogląda, bo grają twardo, całe 90 minut na pełnych obrotach no i sporo soczystych bramek. Ale BBVA od czasu do czasu też obejrzę, żeby się na ticitacę pogapić.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Zdecydowanie liga hiszpańska. Już nie mogę patrzeć na ekscytację BPL, gdzie tak na prawdę wygra ligę pewnie City lub Chelsea, a wszyscy mówią o kilku zespołach.
Poza tym angielskie zespoły pokazały poziom już w lidze mistrzów, wewnątrz ciekawa liga, na zewnątrz na prawdę słaba.

Opublikowano

Moim zdaniem Liga Angielska, tam nie ma czasu iść się odlać bo ciągle się coś dzieje, nieważne czy to gra dolna czy górna część tabeli. Bardzo szybka gra, dużo kontr oraz strzałów cechuje tą znakomitą ligę. ! 

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

Zdecydowanie liga hiszpańska. Już nie mogę patrzeć na ekscytację BPL, gdzie tak na prawdę wygra ligę pewnie City lub Chelsea, a wszyscy mówią o kilku zespołach.

Poza tym angielskie zespoły pokazały poziom już w lidze mistrzów, wewnątrz ciekawa liga, na zewnątrz na prawdę słaba.

City lub Chelsea? W tym sezonie było już tyle zmian liderów, co w BBVA w ciągu 5 lat. A poziom w LM spowodowany jest głównie tym, że BPL nie ma przerwy zimowej, którą mają pozostałe ligi.

arsenal___good_times_are_coming_by_vumer


What do we think of Tottenham? Shit.


What do we think of shit? Tottenham.


Thank you. You're welcome.

Opublikowano

City lub Chelsea? W tym sezonie było już tyle zmian liderów, co w BBVA w ciągu 5 lat. A poziom w LM spowodowany jest głównie tym, że BPL nie ma przerwy zimowej, którą mają pozostałe ligi.

Tak sobie tłumacz. Kolejny blamaż City i Arsenalu, jeszcze United nie awansuje i Chelsea będzie bronić honoru, o ile im się uda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...