Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

╟─( The Walking Dead )─╢╟─( CraftPoland.Net )─╢╟─( 500 Slotów )─╢╟─( 1.7.x )─╢╟─( Non-Premium )─╢


GGoldRock2k

The Walking Dead Ankieta  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Zagrasz Na Serwerze?

  2. 2. Czy Serwer Ci Sie Podobał?

  3. 3. Czy Myślisz Ze Serwer Jest Godny i Zaufany?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1Spacer_zpsa2eb1c6f.png


 


Serwer "The Walking Dead" jest to autorski pomysł


na serwer wymyślony przez mnie i mojego kolegę serwer


będziemy prowadzić razem oraz wszystko jest ładnie dopracowane 


do idealnego stanu.


 


Informacje_zps0dbde350.png


 


═► The Walking Dead ◄═


═► 500 Slotów ◄═


═► Premium ◄═


═► Własne Klasy ◄═


═► IP: Twd.CraftPoland.Net ◄═


═► Wersja: 1.7.4 ◄═


═► TeamSpeak ◄═


═► IP: Ts.CraftPoland.Net ◄═


═► Nether: OFF ◄═


 


Administracja_zps52b6a93f.png


 


╠≡ ROOT: GGoldRock2k ≡╣


╠≡ ChatMod: MaNiAaAK ≡╣


 


Wtyczki_zpsc920fbe8.png


 


Pluginy jakie się u nas znajduje są większości autorskie


a szczególne " The Walking Dead " który będzie 


coraz bardziej ulepszany oraz będzie rozwijany przez wasz


sugestie


 


Sprzet_zps32e359d7.png


 


Maszyna na której stoi serwer jest mocna


oraz ma system Anti-DOS który wysyła IP 


do nas z której maszyny został zrobiony DOS


lub ogólnie IP i później jest IP przeznaczone dla 


policji


 


YouTuber_zpse3754c42.png


 


Zapraszamy YouTube'erów którzy nagrywają filmiki


na YouTube i chcą pokazać nasz serwer, nie zabraniamy 


nagrywać z serwer iż serwer jest ogólnie publiczny i nie mamy


prawa wam zabrać nagrywać na nim zalecamy tez nagrywać cheaterów


którzy lamia prawo na serwerze juz się z nimi policzymy 


 


 


╔════════════════════════════════════╗


 


Start Serwer: 06/03/14 Godzina: 20:00


 


╚════════════════════════════════════╝


 



Sygnatura Do Wykorzystania


LogoCraftpolandMPCForum2_zps513ea94c.png



Logo_IGracze.png

Opublikowano

"Czy myślisz, że serwer jest Godny i Zaufany" Godny? Autorski pomysł.... "The Walking Dead"...  Mimo wszystko trzymam kciuki, że to nie będzie fb lub zwykły survival.

Nova    tnXkN4Y.png    Regna

Opublikowano

Myślę że serwer wypali. Wykorzystaliście w końcu te mapy ode mnie? I co z moim helperem?

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Myślę że serwer wypali. Wykorzystaliście w końcu te mapy ode mnie? I co z moim helperem?

Palkia, nie używamy twoich map ponieważ ich nie mamy :/ a jak byśmy mieli to byśmy napisali kto ją robił.

Opublikowano

Mam nadzieję, że serwer wypali, wiadomo kiedy będzie mniej więcej start?

 

serwer ma miec start dzis ale nie wiem czy sie wyrobimy

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Mam nadzieję że wypali tylko robiąc premium narażacie się na status serwera : 10/500

Mamy nadzieje że czegoś takiego nie będzie. Mam także wtyczki z dwoma popularnymi juteberami ;)

Opublikowano

Szkoda bym se pograł ale premium. Pomysł superowy. Zycze szczęscia ;p

 

Ja rozumiem ze jest premium ale nie możemy dać non-premium iż nie chce się bawić z podróbkami kont oraz innych rzeczy których graczy premium wkurzają.

Logo_IGracze.png

Opublikowano

WAŻNE - Są małe problemy z naszą stroną internetową więc jak będziecie próbowali wejść na nią, będzie wyskakiwał problem. Do jutro już go nie powinno być oraz zostanie dodany ItemShop ;)

Opublikowano

Dodajcie może rejestracje kont No-Premium na stronie WWW. :-)

Opublikowano

Dodajcie może rejestracje kont No-Premium na stronie WWW. :-)

 

moze w przszlosci jak narazie nie iz jak napisalem wyzej nie chcemy sie w to bawic.

Logo_IGracze.png

Opublikowano

moze w przszlosci jak narazie nie iz jak napisalem wyzej nie chcemy sie w to bawic.

Nie ma się w co tu bawić, zrobić coś takiego zajmie jeden dzień, zrobić zabezpieczenia aby jeden użytkownik mógł mieć jedno konto na jedno Ip ;). Ale jak napisaliśmy wyżej, głównie nie chcemy kont Non-Premium ;).

Opublikowano

Altiruss tak ale mi ni3 chodzi o multi konto tylko o to ze jak bedzie non-premium to wiem z innych serwerow non premium ze maja duzy klopot z takimi ludźmi

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Możecie zrobić dla non-premium płatną rejestracje, np po najniższej cenie 1.23 brutto ;]
Nie jest to dużo, a nie będzie przynajmniej dzieci, które będą łamać regulamin, czy tam spamować :)

Ja osobiście mam premium ale jak by serwer się dobrze zareklamował i było by dużo graczy z chęcią bym kupił za taką cenę.

A jeśli chodzi o 1 konto na 1 ip to według mnie jest to zły pomysł, gdyż dużo ludzi ma zmienne ip, np. Ja
Mogę sobie zresetować ip co 5 sec ;]

zpot.png

Opublikowano

Jestem maniakiem Walking dead więc napewno zagram :D

Zapraszamy bardzo gorąco :)

 

 

Możecie zrobić dla non-premium płatną rejestracje, np po najniższej cenie 1.23 brutto ;]

Nie jest to dużo, a nie będzie przynajmniej dzieci, które będą łamać regulamin, czy tam spamować :)

 

Ja osobiście mam premium ale jak by serwer się dobrze zareklamował i było by dużo graczy z chęcią bym kupił za taką cenę.

 

A jeśli chodzi o 1 konto na 1 ip to według mnie jest to zły pomysł, gdyż dużo ludzi ma zmienne ip, np. Ja

Mogę sobie zresetować ip co 5 sec ;]

 

Może coś takiego wykombinujemy, dzięki za propozycję ;)

 

Dzisiaj start?

Jeżeli pospieszymy i wszystko ogarniemy (lecz mało prawdo podobnie) to tak dziś będzie start ale bardziej bym liczył na start jutro ;)

ZAPRASZAMY :)

Opublikowano

Kurcze, skoro nie planujecie non-premium to sobie nie pogram ;c

A tak wgl Jest jakiś filmik z serwera?

 

Filmiku nie ma ale bedzie jak serwer bedzie mial juz chociasz troche graczy to zrobie 2.nie planuje non-premium moze kiedys ale nie w tym czasie.

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Serwer jest już w 95% skończony, a na naszej stronie pozbyłem się dziś dwóch błędów i jedynie co jeszcze załatwiamy to Sklep SmS i możliwe że już jutro będzie start!

Opublikowano

Myślę że serwer wypali , lecz zróbcie non-premium !

 

~ Miszcz 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...