Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osób do gry / do drużyny / drużyna rekrutuje - zbiorczy


Ljx

Rekomendowane odpowiedzi

Legenda
Opublikowano

Wzory:

 

Gracz szuka drużyny:

-Wiek:
-Doświadczenie:
-Dostępność:
-Pozycja:
-MMR:
-Coś o sobie:

Drużyna szuka gracza:

-Lista graczy w drużynie:
-Poszukiwana pozycja:
-Oczekiwania od gracza:
-Plan na rozwój drużyny:

Przykład:

 

Gracz szuka drużyny:

-Wiek: 17

-Doświadczenie: 2lata w dote 2/brak doświadczenia z pierwszej części doty

-Dostępność: Od godziny 18 do 23

-Pozycja: Carry

-MMR: 5031

-Coś o sobie: ...

 

Drużyna szuka gracza:

-Lista graczy w drużynie: zxc,cxz,xzc,zcx

-Poszukiwana pozycja: Mid

-Oczekiwania od gracza: Dostępność w godzinach wieczornych, brak spin

-Plan na rozwój drużyny: Udział w turniejach, lepszy zgrania się

 

Posty bez wzoru będą ukrywane !

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Drużyna szuka gracza:

-Lista graczy w drużynie: Jedi,Ver6in3,[CA]Marek276

-Poszukiwana pozycja: wszystkie linie .

-Oczekiwania od gracza: Dostępność w godzinach około 15 .

-Plan na rozwój drużyny: Lepsze zgranie , udziały w różnych turniejach , rankedach .



TERAZ COŚ ODE MNIE :D



- min. 20 lvl

- ts3 [ Mikrofon też ...]

+ 15 lat

- ogarnięcie gry dota 2


==============================================

Posiadamy własny kanał ts3 .
Osoby chętne proszę o PW na steam : Ver6in3

Planujemy grać Captain's drafty oraz rankedy .

Więcej informacji na ts3 , proszę pytać  :)


ZACHĘCAM !


ZAPRASZAM NIŻEJ  ,  NOWA DRUŻYNA .

THP_1.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

-Wiek: 16
-Doświadczenie: 1,300h, 77lv
-Dostępność: od 16 do 1 w nocy
-Pozycja: Mid
-MMR: solo 3,8, druzynowy 3,3k niestety nie znam za dobrych graczy :P
-Coś o sobie: 16 lat, uwielbiam grać w dote zreszta bardzo dobrze mi idzie i szukam druzyny
do rankedow i turniejow, bo ciezko mi sie gra z amatorska 'druzyna' (moimi znajomymi) na rankedzie.
 

Opublikowano

Gracz szuka drużyny:


Wiek: 15


Doświadczenie: 8 miesięcy w dote 2


Dostępność: Od godziny 17 do 20


Pozycja: Carry


MMR: 1525


Coś o sobie:


Zalety :


1.Ogarniam wiele postaci.


2.Często zdarza mi się dobrze dowodzić , kierować, dawać wskazówki graczom , z którymi zdarzy mi się grać.


3.Jestem bardzo dobry jeśli chodzi o pozycję carry.


Wady:


1.Nie za bardzo ogarniam bohaterów na pozycji support.


2.Czasami zdarza mi się być nerwowym ze względu na słabą grę(zespołu , no i oczywiście własną).


Kontakt :


Skype : matcube11


gg : 50092845


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

-Lista graczy w drużynie: mamy 4 osoby (900h, 750h, 1300h, 1600h)
-Poszukiwana pozycja: Jeszcze nie wiemy, coś się ustali, ale narazie szukamy ludzi.
-Oczekiwania od gracza: Szukamy 2 osób, 1000h co najmniej, wiek 15+, nie wymagamy konkretnego lvl ani mmr (jak dla mnie mmr często nie pokazuje skilla gracza tylko teamu, który mu wylosowało). Oczywiście mikrofon nie zbędny, mutacja także.
-Plan na rozwój drużyny: jak narazie chcemy uzbierać 6 osób i wystartować w tym turnieju: http://leagueofdota.com/eumondays/
6 osób z powodu tego, że nie zawsze ktoś może grać, coś wypadnie wyjazd czy coś i ta 6 osoba może go zmienić

Kontakt na priv albo w temacie

Opublikowano

-Wiek: 22 Lata
-Doświadczenie: 6 lat DotA / Około 2 lat Dota 2
-Dostępność: Z racji, że pracuje na nocki to od około 14 do 20
-Pozycja: Najlepiej jako hardcarry
-MMR: Od 5 k do 4 k 
-Coś o sobie: Lubie Placki.

Slark.png?version=8d0f2e428642a658922f9e

76561197996037016.png

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

 

Gracz szuka drużyny:

Wiek: 15

Doświadczenie: 8 miesięcy w dote 2

Dostępność: Od godziny 17 do 20

Pozycja: Carry

MMR: 1525

Coś o sobie:

Zalety :

1.Ogarniam wiele postaci.

2.Często zdarza mi się dobrze dowodzić , kierować, dawać wskazówki graczom , z którymi zdarzy mi się grać.

3.Jestem bardzo dobry jeśli chodzi o pozycję carry.

Wady:

1.Nie za bardzo ogarniam bohaterów na pozycji support.

2.Czasami zdarza mi się być nerwowym ze względu na słabą grę(zespołu , no i oczywiście własną).

Kontakt :

Skype : matcube11

gg : 50092845

 

Musiałem. Zajebisty carry, polecam.

 

Koleś, jak grasz 8 miesięcy i masz 1.5k to nie ma powodu być złym na team, bo grasz większe gówno niż matek tidehunterem back in the day

 

W wadach dajesz, że nie ogarniasz supporta- k***a, na tym ratingu można ogarniać cokolwiek prócz tego, że dota to gra? Pewnie dobre scory kręcisz, 1cs/min etc., nie?

 xD

Olać to, że 3 miesięczny post, idę się zbrandzlować bo dawno nie widziałem takiego hajta.

Opublikowano

-Wiek: 18

-Doświadczenie: 800 h +

-Dostępność: Dostosujęsię :)

-Pozycja: Najlepiej 4, ewentualnie offlane

-MRR: Na smurfie 3k, na głównym koncie unranked.

-Coś o sobie: best chen eu

Opublikowano

-Wiek:15
-Doświadczenie:Grałem w lola więc coś tam czaje
-Dostępność:
-Pozycja:Obojętna
-MMR:nwm
-Coś o sobie:Dopiero zaczynam i szukam drużyny która mnie nauczy grać itp.

Opublikowano

Drużyna szuka gracza: Assassin Gamming  |  K [CA]

-Lista graczy w drużynie: K [CA] Ver6in3K [CA] MarcinPLK [CA] Kot

-Poszukiwana pozycja: Dowolna 

-Oczekiwania od gracza: Częsta dostępność , Znajomości w grze Dota 2 , Minimum 13 lvl , Mikrofon , TS, Mutacja .

- Plan na rozwój drużyny: Staramy się zrobić profesjonalną drużynę do Dota 2 , Mamy ogarniętą drużynę oraz gildię . Potrzebujemy jedynie członków , minimum 2.

Więcej info po dodaniu na Steam . Zapraszam serdecznie :)

Steam : Ver6in3 , [CA] Kot , [CA] MarcinPL







 

THP_1.jpg

Opublikowano

Drużyna szuka gracza: Assassin Gamming  |  K [CA]

-Lista graczy w drużynie: Ver6in3 , [CA] MarcinPL , [CA] Kot

-Poszukiwana pozycja: Dowolna

-Oczekiwania od gracza: Częsta dostępność , Znajomości w grze Dota 2 , Minimum 13 lvl , Mikrofon , TS, Mutacja .

- Plan na rozwój drużyny: Staramy się zrobić profesjonalną drużynę do Dota 2 , Mamy ogarniętą drużynę oraz gildię . Potrzebujemy jedynie członków , minimum 2.

Więcej info po dodaniu na Steam . Zapraszam serdecznie :)

Steam : Ver6in3 , lub [CA] Kot  http://steamcommunity.com/profiles/76561198045926505/
 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gracz szuka druzyny 

Wiek:16

Doświadczenie:2 lata w League of Legends w Dota 2 6 miesięcy z przerwami

Dostępność:17-23

Pozycja:Wszędzie

MMR:nie wiem 

Coś o sobie:Jestem dopiero poczatkującym w świecie Doty więc przydałabymi się druzyna która by mnie poduczyła.Na supp oraz jungli nie ogarniam zbytnio duzo postaci.

Steam:ZbyszeG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

-Wiek18 lat
-DoświadczeniePrawie zerowe ;)
-Dostępność:  Codziennie 
-Pozycja ...
-MMR ...
-Coś o sobie: Chciałbym się nauczyć graćw Dota 2. Moim zdaniem ta gra jest dość nieprzystępna, jak dla początkującego gracza. Mam dość spore dośwadczenie z League of Legends ;)  Jeśli byłby ktoś tak uprzejmy i pomógł mi na początku? 

Wymienie konto w League of Legends na skiny w cs:go lub paysafecard.

Opublikowano

Gracz szuka druzyny

-Wiek: 17lat
-Doświadczenie: 1262h
-Dostępność: w wakacje 10-14, 17-24
-Pozycja: Dostosuje sie do drużyny
-MMR: Tu są schody bo mam bardzo małe 1623 w solo, zawsze mam pecha (russ team), ale drużynowo lepiej mi idzie
-Coś o sobie: 71 lvl, gram z pasją. może być TS, szukam drużyny żeby miec towarzystrwo do gry

Najlepszy bohater - Necrophos

To ja, zaraz gram, to sie zmieni lekko :)

2014-08-09_00001.jpg

1377531174-U173186.png


Opublikowano

-Wiek: 16
-Doświadczenie: 1600h
-Dostępność: 15 - ??? 
-Pozycja: Carry / Mid
-MMR: 2695 (skoczylem z 2300 ...) | Team: 2922 (Tez skoczylem :) )
-Coś o sobie: Gram w dote dosyc sporo, teraz mialem paru tygodniowa przerwe ale lapie spowrotem 'skilla' :)

61093c6efb.png

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

-Wiek: 16

-Doświadczenie: 1,300h, 77lv

-Dostępność: od 16 do 1 w nocy

-Pozycja: Mid

-MMR: solo 3,8, druzynowy 3,3k niestety nie znam za dobrych graczy :P

-Coś o sobie: 16 lat, uwielbiam grać w dote zreszta bardzo dobrze mi idzie i szukam druzyny

do rankedow i turniejow, bo ciezko mi sie gra z amatorska 'druzyna' (moimi znajomymi) na rankedzie.

 

spoko

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Drużyna szuka gracza:

Nowa Drużyna szuka chętnych graczy nazwa: Armia69  

Rozpatrujemy każde podanie, zapraszam na pw lub na steam: nazwa: donmarick

 

-Lista graczy w drużynie:  1
-Poszukiwana pozycja: brak
-Oczekiwania od gracza: brak 
-Plan na rozwój drużyny: szybki wzrost liczby graczy i utworzenie najlepiej dopasowanych grup

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

MasterOfKs szuka kilku osób do grania:


 


-Wiek: 14


-Doświadczenie: 1500h


-Dostępność: Od godziny 16/17 do 21/22


-Pozycja: Carry/mid


-MMR: 4670


-Coś o sobie:  Jestem osobą, która posiada kulturę osobistą i nie będę się denerwować jak np. feedujesz każdemu może się to zdarzyć. 


Napiszcie pierwsze na pw. 

  • 2 tygodnie później...
Legenda
Opublikowano

Żeby uniknąć tematów w dziale głównym oraz spamu założyłem temat gdzie poszukamy sobie osób do wspólnej gry nie koniecznie na poważnie drużynowo.

 

W temacie obowiązuje następujący wzór, posty bez niego będą karane jako spam:

Nick:
Level/MMR: 
Kontakt: 
Dodatkowe informacje: 

Przykład:

Nick: Ljx
Level/MMR: 132/5497
Kontakt: Nostradamus (steam)
Dodatkowe informacje: Troll, częsty pick earth spirit.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Nick:LordPhoenixx
Level/MMR: Z 5 lvl
Kontakt: PW, ts, gg, skype
Dodatkowe informacje:Na profilu znajdziecie formy kontaktu ze mną. 

"Upadli powstaną"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...