Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Aktualne poradniki do gimpa.


Dziobak_2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

zaczynam przygodę z grafiką, a dokładniej to z GIMP'em. Wczoraj przeglądałem wszystkie poradniki na MPC, dot. sygnatur, lecz nie znalazłem takiej, która będzie mi odpowiadać. Moglibyście podać link, najlepiej jakiś nowszy poradnik, a nie z 2011. Najlepiej z YT 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

 

Tutaj masz fajne mówienie pewnych funkcji, dla początkujących:

http://www.makeuseof.com/tag/top-10-beginner-level-video-tutorials-learn-gimp-fast/

A jeżeli chcesz sygnaturki, to w Google:

https://www.google.pl/#q=gimp+signature+tutorial+beginner

Rozumiem, że prócz gimpuj.info nie znajdę innych polskich stron z aktualnymi poradnikami? 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Rozumiem, że prócz gimpuj.info nie znajdę innych polskich stron z aktualnymi poradnikami?

 

Więcej nie znam, a to dlatego że na Gimpie nie pracuje, musiałbym poszukać... Ale w google zazwyczaj wystarczy wpisać odpowiednią frazę, i masz co chcesz ;p Tutaj np.:

https://www.google.pl/#q=gimp+sygnatura+dla+początkujących
anglojęzycznych jest poprostu więcej.

146361479076443945952.png

Więcej info na profilu : ) Zgoda na sygnature od Makina

Opublikowano

 

Lepiej pobierz demo PhotoShopa, potem kup, jeśli Ci przypadnie do gustu.

W PhotoShopie jest więcej funkcji, nauczysz się więcej.

 

Jeśli jednak wolisz robić w gimpie - proszę bardzo.

http://www.youtube.com/watch?v=GrU4XuU30V0
http://www.youtube.com/watch?v=EnCV0eh-0mg
http://www.youtube.com/watch?v=y7GAk_HBq6Y

O ile się nie mylę, to ostatnia wersja PS na XP to 6, a nie mogę jej pobrać...

1394047278-U990178.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...