Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

klawiatura do league of legends


dextigod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie, nikogo nie obchodzi, że macie jakieś gówno z Tesco. Kolega założył temat po to aby dowiedzieć się jaka klawa będzie najlepsza, a nie, że nie ma różnicy, są to bzdury wyssane z palca. Rozumiem, nie każdy ma na coś takiego kasę, niektórym szkoda na to pieniędzy ale nikogo to nie obchodzi! Polecam ten artykuł

http://pclab.pl/art52777-25.html
Opublikowano

Pier*ol tamtą kup tą za 300 $ "Modułowa, Wszystko mająca" sama będzie zabijała twoje win ratio wzrośnie o 50% .


Ale poda ktos jakąs dobra, mechaniczną klawiature z dodatkowymi przyciskami i podświetleniem ?


 

Podobno ta Roccat Isku jest niewygodna :)

Pewnie nawet nie będziesz wiedział do czego te przyciski służą ...

graphic.png

Opublikowano

Nie kupuj klawiatury ''gejmingowej'', lepiej kupić sobie klawiaturę za 50zł. Jeżeli chcesz coś kupić do lola, to jedynie myszkę, na niej najwięcej się robi w lolu.


SZUKAM OSOBY, KTÓRA WYKONA DLA MNIE SYGNATURĘ Z ITACHIM!!!


 

Opublikowano

Pier*ol tamtą kup tą za 300 $ "Modułowa, Wszystko mająca" sama będzie zabijała twoje win ratio wzrośnie o 50% .

Pewnie nawet nie będziesz wiedział do czego te przyciski służą ...

 

Wiem kolego do czego służa te przyciski... -,-, 

 

BTW: Juz zamówilem przed chwilą Roccat Isku !

graphic.png


 


Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit


Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Opublikowano

Ja osobiście posiadam Razer BlackWidow Ultimate, i lepiej mi się gra niż na zwykłej. Klawisze są bardziej wypukłe, ale jest strasznie głośna. Czasami nawet rodzice krzyczą z dołu xD.

Ceny w polsce nie znam ale w Niemczech zakupiłem za..140€ bodajże.

po Tobie spodziewałem się trochę więcej niż takiej klawiatury dla biedaków :|

 

polecam razer deathstalker ultimate, jest różnica między taką, a klawiaturą za 20 czy 500 zł :/

Opublikowano

po Tobie spodziewałem się trochę więcej niż takiej klawiatury dla biedaków :|

 

polecam razer deathstalker ultimate, jest różnica między taką, a klawiaturą za 20 czy 500 zł :/

Dokladnie ! Mam ja i goraco ja polecam !  Klawiatura posiada nawet maly dotykowy ekranik,na ktorym mozna ustawic np. timery do lola :) 

Xaltor_eune_121_1_nozg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...