Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak stworzyć prywatny serwer metin2 hard z 2 kanałami?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcałbym dowiedzieć się jak zrobić własny serwer hard tak jak pl za czasów 2008. Gdzie było ciężko zarobić kozaki latały w eq +5/6. Wtedy to było coś. Chciałbym na serwerze mieć 2 kanały (ch1,ch2). Chciałbym żeby ch ze sklepikami czyli w m1 było tzn utrzymywało  100 osób. Jaki polecacie bo nie wiem na czym stawiać mam do wyboru no-hamahi , vps, router, dedyk(ale za dużo koszuję więc nie jest to dla mnie wygodne rozwiązanie). Chiałbym też jakiś poradnik jak zrobić profesjonalną stronkę rejestracyjną oraz forum ,ranking ,wydarzenia itp. Item shop chciałbym żeby tylko były podstawowe rzeczy PD ,Rękawica złodzieja oraz peleryna męstwa i fryzurki na stałe bez bonusów. Mam komputer dobry 3,500 ram dobra karta graficzna procesor intel cor i3 i windows 7 64bit. Z góry dziękuję.

 

Opublikowano

Nie uciagnie ci 100 osob na takim kompie lepiej kup se VPS taniego lepiej na tym wyjdziesz 

Opublikowano

Polecam zacząć od tych plików:

http://www.mpcforum.pl/topic/768196-czyste-serverfiles-by-terenzo/

Przerobić sobie dmg, usunąć pieczęcie bo wtedy ich nie było itp. rzeczy.

 

Co do dedyka/VPS to na 100 osób coś z tego:

http://www.ovh.pl/vps/vps-classic.xml

Drugi lub trzeci.

Ewentualnie z lepszymi zabezpieczeniami na tej stronie:

http://hosteam.pl/

Tu masz poradniki jak stawiać serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/781782-jak-postawic-serwer-hamachi-na-plikach-by-terenzo/
http://www.mpcforum.pl/topic/268940-tut-stawianie-dedyka/
http://www.mpcforum.pl/topic/501837-serwer-metin2-od-podstaw-na-32-i-64-bitowym-freebsd-82/

Jak jeszcze coś to pisz ;)

Opublikowano

A jak z tymi portami?

 

Z jakimi portami?

 

Jak robisz dedyka to u góry ci podałem dwa tematy w których all masz opisane

po kolei, instalacja portów, mysql itd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...