Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Mieliście Kiedyś Taki Problem Jak Ja?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam duzy problem i nie wiem jak go rozwiązać. dlaczego przy włączeniu kompa pokazuje mi sie instalator systemu Windows?? - Normalnie włączam swój windows Xp. i pokazuje się okienko - trwa instalacja systemu windows - Jak to wyłączyć? - Gdy poczekam troche az cos porobi to mi sie dysk wylacza. Jezeli macie jakies pomysly to proszę o podpowiedź. Aha i nie wiem czy to przez to - Ale nawet combat arms nie chce sie wlaczyc, przy hack shieldzie bo wskakuje taki komunikat:

 

"uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono urlmon.dll. Ponownie zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

 

 

Czy to może być przez ten instalator Windows?? - Nawet na youtube nie pokazuje mi okienka z filmikiem jak chcę oglądnąć.

 

Proszę o pomoc.

s-a-m.jpg
Opublikowano

Powody:

1. Bawiłeś się systemem

2. Wirus

3. Masz włożoną płytkę z Windowsem

4. Błąd z systemem

5. Może nie aktywowałeś systemu na czas i teraz próbuję się to zrobić samo

 

Co zrobić:

Reinstal pomaga w każdym przypadku

1,4. Pokaż jakiemuś informatykowi bo sam nic nie wskórasz, a tylko pogorszysz sytuację

2. Przeskanuj system

3. Wyciągnij płytkę (możliwe, że masz w biosie ustawione, że ma z niej startować)

5. Aktywuj system legalnie, lub ściągnij aktywatory

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Spoko.... A mi sie wydaje ze to jest forum o Combat Arms a nie o problemach któregoś z userów... ! No BEZ PRZESADY ale taka JEST PRAWDA !

POMOGŁEM...? Nie żałuj DAJ (+) ;)

 

 

 

 

 

Cicho-ciemny.gif

 

Litwo! Ojczyzno Moja.! Ty jesteś jak zdrowie.. ! Ile Cię trzeba cenić,

Ten tylko się dowie... kto cie stracił !

 

(...) I już mogłem iść do twych świątyń progu , za wrócone życie podziękować BOGU !

Opublikowano

Kiedyś miałem podobny problem z inną grą

Wejdź w panel sterowania->System i konserwacja -> System -> Centrum zabezpieczeń.

I wyłącz kontrolę konta użytkownika.

Jeżeli to nie pomoże to nie mam innego pomysłu i szybko przywróć kontrolę.

Opublikowano

Jeśli chodzi o pierwszy problem to przy uruchamianiu wejdź do BIOS-a (wciśnij F2 , F8 albo Delete) i wyłącz uruchamianie z płyty a ustaw na twardy dysk. A co do wirusa to polecam combofix ( na necie znajdziesz tuoriala, jeśli nie bd umiał go obsłużyć). Możesz też przeinstalować combat armsa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...